id: 2c4sfn

Stop anoreksji! Wspólnie wydajmy książkę i ukażmy prawdę

Stop anoreksji! Wspólnie wydajmy książkę i ukażmy prawdę

1 340 zł
z 15 000
8%
zakończona
15.08.2020r
32
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 982 674 zrzutki i zebrali 1 005 589 141 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności6

 • Dziękujemy, że jesteście z nami!! Razem udało nam się zebrać już 1000 zł. Prosimy o dalsze udostępnianie tej fenomenalnej wieści o książce. To byłoby piękne, gdyby udało się ją wydać w licznych egzemplarzach i w ten sposób pomóc wielu osobom.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Zaburzenia odżywiania, anoreksja. Ile wiemy o często śmiertelnej chorobie i o ludziach, który na nią cierpią? Czy umiemy pomóc swoim najbliższym? Czy wiemy co czują i z czym zmagają się z każdym dniem? Jak przebiega leczenie i jak postrzega siebie i świat osoba chora? Rozejrzyjmy się dookoła. Przerwijmy milczenie. Pomóżcie wydać nam książkę, która w niespotykany dotąd sposób, za pomocą ukazania dziennika osoby chorej i licznych wywiadów nakreśli problem zaburzeń odżywiania. Potrzebujemy Was!

 

Ta książka nie ma początku. Mam jednak nadzieję, że zasłuży na koniec. Prawdę. Spokój na który czekamy my wszyscy.” – M.L, autorka.


Książka, która ma ukazać się już tej jesieni nie stanowi zwykłego zbioru dzienników choroby. To ukazanie procesu wieloletniego zmiany bohatera, sztuki zadawania pytań, z których naukę może wyciągnąć każdy z nas. Nie tylko osoby cierpiące na zaburzenia odżywiania, ale i każdy człowiek chcący pracować nad relacją z samym sobą i otoczeniem. Dziennik ukazuje naukę codziennej adaptacji, rozmowy ze sobą, sztukę stawiania granic i drogę, która prowadzi do zrozumienia schematów zachodzących w umyśle.

 

- Skąd bierze się w nas gniew, poczucie braku akceptacji, nienawiści?

- Choroba? Anoreksja, która potrafi wyniszczyć ciało i umysł na wiele lat.

- Jak pracować ze swoim ciałem i umysłem?

 

Książka autorki, której wydanie wspiera ogólnopolska fundacja Światło Dla Życia, to również cykl obszernych i szczerych wywiadów bohaterki z osobami chorymi, ale i ich najbliższymi oraz specjalistami: dietetykami, terapeutami. Celem jest ukazanie tego, jak wiele jest sposobów przechodzenia przez zaburzenia odżywiania ale i udzielenie konkretnych wskazówek, gdzie możemy szukać pomocy, albo jak wesprzeć naszych/Twoich najbliższych. Problem może być bliżej niż myślisz.

 

Pomóżcie! Pomóżcie nam wydać książkę, która powinna trafić w ręce wielu z Was.

 

Na co zostaną przeznaczone pieniądze?

 

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na druk oraz dystrybucję książki (koszt ok. 15 tys. złotych), by mogła trafić do jak największej liczby osób. Przerwijmy milczenie! Większość osób angażuje się w projekt w ramach wolontariatu, by jak największa ilość pieniędzy mogła zostać przeznaczona na pomoc Fundacji i osobom z zaburzeniami odżywiania.


Wyprzedźmy Anoreksję. Bądźmy pierwsi. Ocaleniem.

Dziękujemy w imieniu czytelników.Dowiedz się więcej o autorce: www.malikaledeman.pl

O Fundacji: http://www.swiatlodlazycia.org.pl/

Fundacja na fb: https://www.facebook.com/FundacjaSwiatloDlaZycia/
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 32

 
Dane ukryte
200 zł
MT
Ziomek
100 zł
SR
Strzępek Ryszard
100 zł
KZ
Kasia Zachacz
100 zł
SP
Sebastian Pierzgalski
60 zł
AS
Alicja Szymańska
50 zł
NP
PuchPuch
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
SS
Seba S
50 zł
OW
Przyjaciel
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków