id: 2cg4zu

Specjalistyczny wózek dla Pawełka z mózgowym porażeniem dziecięcym

Specjalistyczny wózek dla Pawełka z mózgowym porażeniem dziecięcym

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 066 468 zrzutek i zebrali 1 161 510 899 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Mój 6-letni synek Pawełek ma Dziecięce Porażenie Mózgowe i cierpi na padaczkę lekooporną. Potrzebuje specjalistycznego i wygodnego wózka Kimba Neo, w kótrym mógłby spędzać czas na spacerach a także być bezpiecznie przewożony w aucie lub busie przedszkolnym.

Mój synek Pawełek urodził się całkiem zdrowym chłopczykiem, ale niestety w szpitalu doszło do zakażenia bardzo agresywną bakterią w skutek czego Pawełek przeszedł zapalenie opon rdzeniowo-mózgowych, sepsę, wstrząs septyczny a także doszło do zatrzymania akcji serca. PAWEŁ ŻYJE i to jest najważniejsze! Jednak taki początek życia niesie ze sobą bardzo duże konsekwencje. Niedotlenienie spowodowało bardzo duże uszkodzenia mózgu, ma kilkadziesiąt napadów padaczkowych dziennie, bardzo słabo widzi, nie siedzi, nie mówi ALE wszystko rozumie. Choroba zakleszczyła go w ciele, nad którym wciąż nie ma władzy. Specjalistyczna, wielokierunkowa i codzienna rehabilitacja daje efekty. Paweł jest coraz silniejszy i próbuje sam siadać! To bardzo cieszy jak każdego dnia przenosi góry swoich możliwości aby powiedzieć "TAK" lub "NIE", gdy zaczyna ruszać nogami naśladując chód lub po prostu się uśmiecha a uśmiech spontaniczny pojawił się dopiero poł roku temu!

Mój synek jest coraz cięższy dla mnie i nie będę mogła go za chwilę unieść. Dlatego ważne jest aby posiadał tak specjalistyczny i bezpieczny wózek przystosowany do jazdy w aucie lub busie przedszkolnym.

Potrzebuję Twojej pomocy finansowej, aby móc zakupić taki wózek. Wpłać 10zł, 20zł, 50zł lub ile możesz, ile uważasz i ile Twoje serce podpowiada. Będę Ci w dzięczna dokładnie za każdą złotówkę, która przybliży mnie do kupna bezpiecznego wózka dla mojego synka.

Bardzo dziękuję za Twoje otwarte serce

Mama Pawełka

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 230

preloader

Komentarze 14

 
2500 znaków