id: 2ctnnh

Dąb dla Adama - Adam dla schroniska

Dąb dla Adama - Adam dla schroniska

Nasi użytkownicy założyli 1 037 882 zrzutki i zebrali 1 108 774 929 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Adam Olma - człowiek instytucja. Człowiek, który po prostu był dla ludzi. Odszedł 27.03.2021 roku. Jako jego córki pragniemy, aby pamięć o nim była wieczna, a ludzie, którzy Go znali, mogli dzielić się historiami o nim dalej. Dlatego zbieramy pieniądze na schronisko Soszów, prowadzone przez dwójkę jego uczniów - Kasię i Pawła, a oni dzięki temu wsparciu będą mogli stworzyć miejsce pamięci Taty. Przyjaciele, uczniowie i rodzina - znamy Go z różnych miejsc. Dla jednych z Was to kultowa klasa 101, dla innych technikum w Rudzie, dla mnie dom. Dlatego chcemy stworzyć jedno pięknie miejsce, gdzie każdy będzie mógł Go spotkać ponownie. Kasia i Paweł posadzą dąb obok schroniska Soszów, wokół którego zostaną posadzone kwiaty, a pod nimi znajdzie się kapsuła czasu z naszymi i waszymi wspomnieniami. Wspierajmy się w tym okropnym czasie, On zawsze wspierał ludzi dlatego mam nadzieję, że część z Was też zdecyduje się wesprzeć ten pomysł. Cel Nas nie ogranicza, bo czyż Adam Olma wierzył w jakiekolwiek ograniczenia? - Karolina i Ola, za zgodzą Kasi i Pawła Płonków

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 205

PZ
Pracownicy ZS nr 5
420 zł
K3
Klasa 3c z ZS nr 5
400 zł
JT
Janusz Tomiczek
300 zł
MB
Marzena Braminska
300 zł
AM
Aleksandra Mrozik
250 zł
K2
Klasa 2Pbe
230 zł
BK
Beata Krok
200 zł
AI
A i J
200 zł
TP
Tomasz Pawlik
200 zł
MN
Od kuzyna Grzegorza z żoną Maszą
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków
 • KI
  Koledzy i koleżanki z Dziesiątki

  Nie umiera nigdy ten, kto pozostaje w naszych sercach...

  200 zł
 • K2
  Klasa 2Pbe

  Z żalem żegnamy wspaniałego wychowawcę klasa 2Pbe Technikum nr 5

  230 zł
 • A
  Agnieszka

  W imieniu uczniów klasy 6b (2008 rocznik), którzy bardzo dziękują za poświęcony czas i przekazaną wiedzę. Za poczucie humoru i niezostawianie nas nigdy samych z problem. Na zawsze pozostanie Pan w naszych sercach.

  100 zł
 • RB
  Radoslaw Bula

  Najlepszy nauczyciel języka Polskiego jakiego miałem, a po skończeniu szkoły, jeden z najlepszych ludzi, którzy mnie wspierali i pomagali. Zawsze wierzył w mojego brata, we mnie i nasze zdolnosci. Świat stał się o wiele uboższy bez jego obecności. Panie ADAMIE: "Captain, my Captain".

  100 zł
 • O
  Olga

  Może nareszcie znajdzie ten cholerny papierowy dziennik, którego często na lekcjach szukał.. Oby pamięć o tym wyjątkowym człowieku nigdy nie zgasła.

  ukryta