Na tym wybiegu liczy się człowiek i jego historia - Pokaz mody TACY SAMI POZA PODZIAŁAMI ID: 2d62re

Na tym wybiegu liczy się człowiek i jego historia - Pokaz mody TACY SAMI POZA PODZIAŁAMI ID: 2d62re

666 zł z 15 000 zł

4%

666 zł

666 zł

z 15 000 zł

11 dni

11 dni

do końca

15

15

wspierających
4%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Na tym wybiegu liczy się człowiek i jego historia

Zbieramy na dość duże przedsięwzięcie, które w naszym poczuciu jest szczególnie ważną inicjatywą, pozwalającą spełnić marzenia o modelingu, podwyższyć samoocenę oraz zintegrować się na wspólnej przestrzeni. 

 Jest to projekt zmniejszający "społeczny dystans", niwelujący bariery i odgradzanie się od osób z wyjątkową historią życia. 

W naszym poczuciu nie angażowanie osób z niepełnosprawnością do wspólnych działań w społeczeństwie jest mocno krzywdzące, ale i pozbawiające osoby z pozoru w pełni sprawne możliwości poznania osób, które posiadają bogate wnętrze. 

Tacy właśnie są dla nas uczestnicy naszych wydarzeń: czyli "Tacy sami poza podziałami", którym warto pomóc.  

W związku z tym gorąco prosimy o pomoc finansową, w uzbieraniu kwoty 15000 tysięcy złotych na sfinansowanie nieprzeciętnego, innowacyjnego Pokazu mody TACY SAMI POZA PODZIAŁAMI.

Fundacja została założona 26 września 2019 roku. Mamy na swoim koncie zrealizowane przedsięwzięcie "LEPSZE JUTRO" w ramach projektu "MOWES - Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej - Krakowski Obszar Metropolitalny". 

Podczas przedsięwzięcia w ciągu prawie trzech miesięcy zrealizowaliśmy spotkania motywacyjne, seanse filmowe, wernisaż wystawy „taki ja taki ty”, sesje zdjęciowe, wieczory poezji. 

Poza tym zrealizowaliśmy tematyczne Spotkania wojowników - poruszające zagadnienia związane z pokonywaniem barier, depresją, życiem po wypadku, seksualnością osób z niepełnosprawnościami. 

Zrealizowaliśmy dwa pokazy mody integrując wiele ciekawych osób i zdobywając doświadczenie. Twarzą pokazów była Wioletta Więckowska – która brała udział w Miss Wheelchair World 2017 . 

W związku z krótkim stażem nie posiadamy jeszcze bezpiecznego, regularnego przychodu finansowego ze strony dofinansowań, darczyńców, inwestorów czy też odpłatnych działalności. 

Inicjatywa takiego formatu wiąże się z koniecznością zdobycia większej sumy pieniędzy, aby móc pozwolić sobie na zapewnienie wszystkich niezbędnych aspektów, a także zorganizować naszym uczestnikom jak najbardziej komfortowe warunki spotkania się i zaprezentowania. 

W skład kosztów  będzie wchodzić:

* marketing i reklama

* wynajem lokalu

 * zapewnienie wyżywienia uczestnikom w dniu pokazu, 

*zapewnienie miejsca noclegu, 

*opłacenie: stylistów, fryzjerów, wizażystów, fotografów, ekipy video, prowadzących 

Wszystko po to, aby nasi bohaterowie mogli w tym dniu poczuć się jak najpiękniej! 

Kolejną ważną rzeczą jest punkt artystyczny, który mógłby dopełnić świetności chwili. Nie chcemy również zapomnieć o nagrodach dla naszych gwiazd wydarzenia, którzy dzięki nim mogliby poczuć się wyjątkowo docenieni i wyróżnieni. 

Pokładamy głęboką nadzieję, że pomogą nam Państwo w zorganizowaniu tak ważnego przedsięwzięcia, które dodałoby uczestnikom pewności siebie, pozwoliłoby im spełnić marzenia, zapewniłoby poczucie przynależności i akceptacji ze strony społeczeństwa, oraz umożliwiłoby szerszą perspektywę do działania. 

Z wyrazami szacunku Fundacja Gotowi Na Zmiany! ea0b0693fab4dc88.jpegi1667c05d81a25a0.jpegie07211e6d95fd06.jpeg

Wpłacający15

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
35 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

588 141 zrzutek

i zebrali

330 759 830 zł


A ty na co dziś zbierasz?