id: 2dvd2m

Pomoc dla Michała

Pomoc dla Michała

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
85 777 zł 
z 85 000 zł
100%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności1

 • Poniżej publikuję osobiste podziękowania Pani Albiny skierowane do wszystkich darczyńców i osób pomagających w zbiórce:


  Kochani!

  W imieniu swoim i Michasia Jakubowskiego, mojego kochanego prawnuka, pragnę z całego serca podziękować Panom redaktorom z programu Interwencja telewizji Polsat, za to, że namówili mnie do udziału w programie. Bez nich prawdopodobnie nie odważyłabym się otworzyć przed kamerą i opisać ludziom swojej historii oraz tej trudnej sytuacji, w której się znaleźliśmy. Za pomoc w założeniu i obsłudze zbiórki chciałabym serdecznie podziękować wnukom, Kubie, Kacprowi, a także Ani, za poświęcony czas. Najbardziej jednak pragnę podziękować Wam wszystkim, drodzy darczyńcy, za te 1245 wpłat dokonanych na rzecz Michasia. Jednocześnie chcę Was zapewnić, że wszystkie zebrane środki przeznaczę na rehabilitowanie i leczenie Michała.

  Chciałabym również w imieniu Michasia obiecać, że zrobi on WSZYSTKO co w jego mocy aby zrobić jak największe postępy :)


  Na koniec chciałabym jeszcze prosić, abyście w przyszłości, w miarę swoich możliwości, wsparli również inne dzieci, które z różnych przyczyn potrzebują drogiego leczenia.

  Wam natomiast drodzy rodzice i opiekunowie tychże dzieci, chciałabym przekazać, abyście mieli w sobie wiarę w dobro, bo ludzi o wspaniałych sercach nie brakuje, o czym wraz z Michasiem się przekonałam w ostatnich dniach.


  Jeszcze raz z całego serca dziękuję za wsparcie finansowe, ale również za słowa otuchy i wsparcia wyrażone w sieci oraz w licznych telefonach które dostałam po emisji programu.


  Albina Baziak wraz z Michałkiem <3

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

POMÓŻ 

MICHAŁKOWI

AKTUALIZACJA PO UZYSKANIU KWOTY 32000 zł


W imieniu Pani Albiny pragnę serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym osobom za udzielone wsparcie, dzięki Wam Michał będzie miał niezbędny fotelik a babcia ureguluje zaległości u lekarzy z ostatnich miesięcy.

Zbiórka przekroczyła już kwotę o którą wcześniej prosiliśmy, jednak Michał wymaga rehabilitacji już do końca swojego życia. Dlatego też, jeśli osoby o dobrym sercu będą chętne nadal wesprzeć Panią Albinę i Michała, zbiórka pozostanie otwarta z kwotą 85 000 zł (na którą składają się już zebrane 32 000 zł i średni roczny koszt utrzymania Michała- około 50 000 zł).

Okazana już pomoc to więcej, niż Pani Albina była sobie w stanie wyobrazić.

Jeszcze raz, z całego serca dziękujemy.


Wśród multimediów wstawione są również osobiste podziękowania Pani Albiny.Michaś jest niespełna czternastoletnim chłopcem, który urodził się z wieloma bardzo ciężkimi chorobami. Cierpi na małogłowie, wodogłowie wewnętrzne, niedowład spastyczny czterokończynowy oraz padaczkę. Ma również dużą wadę wzroku i problemy z sercem.

Wymaga on całodobowej opieki, którą sprawuje nad nim jego prababcia, od kilku miesięcy, po śmierci męża, samotnie. Chłopiec nie jest w stanie samodzielnie poruszać się, mówić, ani utrzymać stabilnej pozycji. Jednak dzięki ogromnym wysiłkom babci, która od lat dba by Michaś miał najlepszą opiekę, na co dzień na jego twarzy gości uśmiech.

Regularna rehabilitacja oraz przebywanie pod stałą opieką specjalistów, są dla Michała jedyną szansą na życie. Niestety po śmierci męża babcia chłopca nie jest w stanie pokryć bieżących rachunków związanych z opieką nad chorym wnukiem.


Do najpilniejszych wydatków należą zaległe, ale również bieżące opłaty za opiekę fizjoterapeutyczną, oraz nowy fotelik samochodowy, który umożliwi transportowanie chłopca na regularne wizyty u lekarzy. Z obecnego Michał już wyrósł i nie może w bezpieczny sposób korzystać. Koszt takiego fotelika dla dziecka o masie Michałka to około 15 tysięcy złotych, natomiast miesięczny koszt rehabilitacji to 4500zł . Do tej pory dziadkowie Michała wspólnie starali się na bieżąco radzić sobie z kosztami leczenia, ale obecnie są to sumy, których babcia chłopca nie jest w stanie samodzielnie pokryć.


Dlatego też zwracam się do ludzi o dobrym sercu o pomoc dla Michałka, każda przekazana złotówka znaczy dla Niego i jego babci bardzo wiele w tym trudnym czasie.

Z całego serca dziękuję za każdą kwotę przekazaną na wsparcie Michała <3


Poniżej link do Programu Interwencja poświęconego Michasiowi.

https://interwencja.polsatnews.pl/reportaz/2021-01-27/od-lat-poswieca-sie-dla-prawnuka-potrzebuje-pieniedzy-na-jego-rehabilitacje/?fbclid=IwAR196i7RD8rC5vrDlMwB218PWFg0Mlin4DFaWaes9-XGrl1HIPiYfReAwIg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1245

 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
MP
Mateusz przybylo
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
DO
dorota
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 31

 
2500 znaków
 • J
  Jacek

  Jesteście cudowni, podziwiam Was :*

  20 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Proszę Pani, Ma Pani bardzo wielkie serce i jest Pani bardzo silna i dzielna. Ja sam chcę Pani też bardzo podziękować, że na świecie są tak dobre osoby jak Pani. Zapewniam Panią o swojej modlitwie za Panią i Michała.

  200 zł
 • Albina Baziak

  UWAGA!!! Zbiórka /z8kn3c prowadzona z konta Anna Budzińska podszywa się pod pomoc dla Michała- została już zgłoszona. Zbiórka prowadzona na tej stronie z konta Albina Baziak jest JEDYNĄ oficjalną zbiórką. Sprawa została już zgłoszona do administratorów serwisu.

  • Anna Budzińska

   Witam nie podszywam się pod pomoc dla Michałka, ja naprawdę chce pomóc. Zbiórka została zweryfikowana, Pani Albino przeczytałam artykuł na interia.pl i tam nie było żadnej informacji na temat zbiórki dlatego postanowiłam utorzyć dla was zbiórkę, aby uzbierać dla was pieniążki.

 • Jarosław Kłosowski

  Drodzy wstyd już nam Was prosić o pomoc ,ale nie mamy wyjścia błagamy wszystkich gdzie tylko się da o pomoc w leczeniu oczek naszego synka. Każda zlotoweczka jest dla nas na wagę złota . Pamiętajcie że DOBRO WRACA Z PODWOJONA SIŁĄ. Błagamy nie bądźcie obojętni na nasze błagania pomóżcie 😥 Prosimy razem z Jasiem o pomoc 😥 Jasiu ostatnio powtarza "Mamo damy radę , wszyscy nam pomogą "❤️ UDOSTEPNIJCIE PROSIMY zrzutka.pl natxz9

 • A
  Aleksandra

  Pani Albinko jest Pani wspaniała, Michaś uroczy. Trzymam kciuki i życzę dużo zdrowia. Ściskam Was mocno. Pozdrawiam serdecznie.

  100 zł
 • Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

863 581 zrzutek

i zebrali

759 641 737 zł

A ty na co dziś zbierasz?