id: 2dzazk

Mały zastrzyk finansowy dla TOPR

Mały zastrzyk finansowy dla TOPR

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
138 080 zł 
z 100 000 zł
138%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności10

 • Dziękuję za tak duże wsparcie!! Zamykam z dniem dzisiejszym zbiórkę, proszę już nie wpłacać :)
  Czytaj więcej
 • Zrzutka została pozytywnie zweryfikowana przez serwis zrzutka.pl! :)
  Czytaj więcej
 • Dokument ze zgodą TOPR na prowadzenie przeze mnie tej zrzutki został wysłany do zrzutka.pl w celu dodatkowej weryfikacji zbiórki (zebrana kwota powyżej 50 000zł). Do 2 dni powinien zostać odczytany i zaakceptowany.
  Czytaj więcej
 • Moi drodzy, idziemy po całości!!!! Nasz cel to 100 000zł!!!
  Czytaj więcej
 • Cel zwiększyłam po połudbiu do 50 000zł, ale to będzie mało, z tego co widzę :) cudownie!!!!
  Czytaj więcej
 • Jestem już po spotkaniu z panem Naczelnikiem TOPR Janem Krzysztofem, mamy zielone światło dla zbiórki i piękny cel - Fundusz Pomocowy! Pieniądze trafią na konto TOPR, skąd zostaną rozdysponowane przez pana Naczelnika dla ratowników potrzebujących pomocy, czy to na leczenie, czy to będących w bardzo trudnej sytuacji materialnej i tym samym życiowej. W ten sposób jakby zapewnimy im maleńkie wsparcie "w razie czego", gdy nie bedą mogli samodzielnie pracować. Nie mamy ograniczenia w wysokości kwoty, im więcej uzbieramy, tym większej ilości osób uda się później pomóc. Dziękuję za zaufanie, jakim mnie obdarzyliście, gdy tylko otrzymam pismonod TOPR z potwierdzeniem zgody, wkleję je tu. A że pracy w TOPR ogrom, to trwa.
  Czytaj więcej
 • Jako dodatkowy wymóg bezpieczeństwa, mamy już zebraną znaczną kwotę, zrzutka poprosiła mnie o potwierdzenie przez Beneficjenta, że zgadza się na zbiórkę dla niego oraz co najważniejsze, że pieniądze przepłyną przez moje konto (muszę najpierw to wypłacić na moje prywatne konto, a potem dopiero do Fundacji TOPR) . Jutro na wizycie w TOPR zajmę się też tym dokumentem.
  Czytaj więcej
 • Podniosłam cel na 35 000 :D A wydaje mi się, że będzie finalnie znacznie więcej :) Dziękuję w imieniu TOPR!!
  Czytaj więcej
 • Mam informację od Naczelnika TOPR Jana Krzysztofa, iż spróbuje wygospodarować dla mnie czas na spotkanie w poniedziałek. Jak wiemy natłok prac nie pozwalał na razie na zajmowanie się innymi sprawami niż akcje.
  Czytaj więcej
 • Pierwszy cel 5000zł osiągnęliśmy w dwie godziny, kolejny, 10 000 w kolejne 2h. By zgromadzić 15000 zajęło nam ok pół dnia :D Ustawiłam więc ponowny cel na 25000 i za chwilę, po ok 26h od rozpoczęcia zbiórki go chyba osiągniemy :) Jesteście fantastyczni!!
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

A kto pomoże Ratownikom TOPR? MY! :) Zbieramy na darowiznę dla Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w podziękowaniu za Ich HEROIZM, POŚWIĘCENIE, SIŁĘ i WALKĘ, by nie musieli przy tym wszystkim jeszcze myśleć o finansach.

Organizatorem jest Maja Sindalska, właścicielka portalu Aktualne Warunki w Górach (http://aktualnewarunki.pl) , gdy ustawia się sobie cel - łatwiej go osiągnąć.

Zrzutka jest prowadzona za przyzwoleniem TOPR. Otrzymaliśmy również od Naczelnika TOPR Jana Krzysztofa piękny cel - wsparcie Ratowników, którzy potrzebują pomocy. Istnieje Fundusz Pomocowy, dzięki któremu wspomagać można TOPRowców, którzy znaleźli się w ciężkiej sytuacji życiowej. I ten cel będzie dla nas najlepszym podziękowaniem za ich dotychczasową pracę: w momencie kryzysu, to my Ich wesprzemy i pomożemy! Fundusz ten zasilany jest głównie z darowizn dla TOPR.

TOPR można wspierać wpłacając datki na ich konto:

ING BANK ŚLĄSKI NR: 58 1050 1722 1000 0023 0273 1175

http://topr.pl

Oczywiście Fundację TOPR można również wspierać przekazując 1% podatku lub przelewając darowiznę bezpośrednio na ich konto bankowe:

Bank Pekao SA nr 72 1240 5165 1111 0000 5227 9621

Strona Fundacji:

http://fundacja.topr.pl/#Wesprzyj-nas

Wszystkie zebrane przez nas pieniążki trafią na konto TOPR (nie Fundacji TOPR) skąd zostaną w miarę potrzeb rozdysponowane jako pomoc dla Ratowników (z konta Fundacji byłoby to niemożliwe). Wspieramy ludzi, którzy ryzykowali swe życia dla innych, a teraz sami potrzebują pomocy, czy to z powodu choroby, czy trudnej sytuacji życiowej.

Zrzutki nie mogą być źródłem finansowania sprzętu, tym musi się zająć rząd.

Wpisujcie w komentarzach podczas wykonywania przelewu przesłanie dla TOPR, przekażemy je wszystkie wydrukowane wraz z pieniędzmi.

Muszę Was jednak nieco przystopować - proszę o niewpłacanie kwot większych niż 3000zł.

Wstępnie planowałam zebrać ok 5000zł na darowiznę dla TOPR, jednak skala przedsięwzięcia przebiła ten plan wielokrotnie i w tym momencie po prostu wpłacajmy, im więcej uda się uzbierać - wiadomo - tym lepiej.

Do dzieła! Pomóżmy tej fantastycznej grupie ludzi, która ciągle boryka się z problemami finansowymi. Dziękuję w imieniu Ratowników za Wasze wielkie serca!!!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3072

preloader

Komentarze 303

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

880 972 zrzutki

i zebrali

811 769 870 zł

A ty na co dziś zbierasz?