Najważniejsza walka w Nastula Club - pokonajmy COVID 19 ID: 2e52f8

Najważniejsza walka w Nastula Club - pokonajmy COVID 19 ID: 2e52f8

16 000 zł z 50 000 zł

32%

16 000 zł

16 000 zł

z 50 000 zł

zakończona

zakończona

13.07.2020r

98

98

wspierających
32%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

 •  Drodzy Przyjaciele i Darczyńcy Nastula Club !

  Minęły dwa tygodnie odkąd założyliśmy zbiórkę na ratowanie klubu. Dzięki szerokiemu odzewowi, Waszej ofiarności, pomocy i wsparciu udało się chwilowo zażegnać kryzys i częściowo pozbyć się ciężaru powstałego w pierwszym okresie wyłączenia działalności klubów sportowych, burza przeszła bokiem, lecz chmury dalej widać w oddali na horyzoncie.

  Niemniej jednak nie poddajemy się, Wasze wsparcie dało nam ogromny zastrzyk energii do pracy i walki o Wasz klub. Praca nie ustaje, ciągle działamy i monitorujemy sytuację, żeby przywitać Was jak najszybciej na macie i siłowni Nastula Club.

  Dziękujemy Wam gorąco, tęsknimy za Wami i walczymy dalej !!!y8a6b14940a85161.jpeg

  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Nastula Club Bielany to miejsce legandarne, nie tylko dlatego, że od 19 lat jest ważnym miejscem na mapie klubów sportowych, ale również dlatego, że jest z nim związany kawał historii polskich sportów walki.


Swoje miejsce odnaleźli na warszawskich Bielanach judocy, zawodnicy BJJ, zapaśnicy, kickbokserzy, zawodnicy MMA, muay-thai oraz zwolennicy siłowni, czy crossfitu.

Klub to nie tylko sala i sprzęt, ale przede wszystkim ludzie, i to atmosfera, wręcz domowy klimat tego miejsca sprawił, że Nastula Club stał się cząstką życia dla wielu ludzi. Klub łączył ludzi i pokolenia; dzieciaki mijały się na macie z seniorami z uniwersytetu trzeciego wieku, nastoletni judocy uczyli się doświadczonych mastersów. Klub był i jest miejscem przyjaznym dla wszystkich, bez względu na status, czy wykonywany zawód, zgodnie z wartościami judo: odwagą, szacunkiem, skromnością, przyjaźnią, honorem, uczciwością, samokontrolą i uprzejmością.


Niestety, obecna trudna sytuacja związana z COVID-19 i wprowadzonymi restrykcjami skutkuje tym, że klub od 2 miesięcy jest zamknięty i pozbawiony jakichkolwiek dochodów, przy jednoczesnych stałych, wysokich kosztach wynajmu oraz opłat za media. Negocjacje z właścicielami budynku, poszukiwanie rozwiązania w zapowiadanych programach pomocowych nie przyniosły skutku i każdy tydzień zamknięcia przybliża chwilę, gdy klub nie doczeka swoich 20 urodzin.


Dlatego też z ciężkim sercem, zdając sobie sprawę, że wszyscy poczuli dotkliwie konsekwencje pandemii, zwracamy się do Was o chociażby symboliczne wsparcie, które pomoże przetrwać najbliższe tygodnie, a może miesiące, dopóki sytuacja nie pozwoli na powrót do normalności.


Serdecznie dziękujemy każdemu za okazane wsparcie i obiecujemy, że zrobimy wszystko, abyśmy się znowu z Wami spotkali na macie i siłowni w jeszcze lepszym i odrodzonym Nastula Club Bielany. Wierzymy w Was !!!

Wpłacający98

 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
300 zł
MC
Mariusz Czajkowski
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
25 zł
MS
Monika Szmigielska
10 zł
SB
Sławek B.
200 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze7

 
2500 znaków
 • MI
  Maciek i Beata :)

  #jeszczebędzieprzepięknie#

  500 zł
 • K"
  Karol "Grucha" Gruszczyński

  Uda się!

  100 zł
 • Paweł Ślusarz

  A może da się kupić jakieś fanty na pamiątkę albo karnet miesięczny na przyszły rok? Planowałem przyjechać w tym roku i trochę potrenować, to przyjadę w przyszłym. Lubię plakaty z mistrzem olimpijskim do wywieszenia w klubie i długie spacery na plaży. Tak tylko sugeruję.

  100 zł
 • AR

  Wspaniałe miejsce z świetnymi sportowcami.

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Hajime !!! Do zobaczenia na macie !!!

  200 zł
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

557 764 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?