id: 2e5uaz
Na odbudowę stolarni
Na odbudowę stolarni
Opis zrzutki
Dzień dobry mam na imię Waldemar mam 67 lat stała się tragedia straciłem cały dobytek swojego życia w pożarze stolarni straciłem też pasję która była dla mnie wszystkim zajmowałem się stolarstwem przez 35lat w ciągu 25minut straciłem wszystko na co ciężko pracowałem przez całe te lata.
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.