11 980 zł 
z 140 000 zł
8%
zakończona 30.09.2021r
97 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Szanowni Państwo i sympatycy pożarnictwa! 


Ochotnicza Straż Pożarna w Piastowie (woj. mazowieckie, pow. pruszkowski) zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe na rozbudowę strażnicy OSP w Piastowie, przy ulicy Warszawskiej 24. 

Ciągły rozwój jednostki i nowe wymagania, którym stawiamy czoła zmusiły nas do rozbudowy strażnicy, o dodatkowe miejsce garażowe dla pojazdu, którego niebawem otrzymamy. W nowo wybudowanej części, znajdzie się również dodatkowa szatnia dla strażaków-ochotników, nie posiadających dotychczas swoich szafek ubraniowych, z uwagi na brak miejsca.

Aby redukować wszelkie koszty wykonaliśmy projekt, w którym zaadaptowaliśmy dotychczasowy przejazd pod wieżą strażacką, na przelotowy garaż. W wyniku rozbudowy zostanie połączony z dotychczas istniejącymi boksami. Ponadto, nad częścią nowo wybudowanego garażu swoje miejsce znajdzie sala szkoleniowa. Pod koniec marca otrzymaliśmy pozwolenie na rozbudowę wydane przez Starostę Powiatu Pruszkowskiego.

Jako prężnie działająca jednostka stawiamy czoła każdemu wyzwaniu i zawsze pomagamy potrzebującym. Nigdy, nie myśleliśmy że będziemy musieli prosić Państwa o pomoc finansową, jednakże panująca pandemia SARS-CoV-2 (Covid-19), niespodziewanie mocno nas ograniczyła i nie pozwoliła na uzbieranie wszystkich potrzebnych środków finansowych na tę inwestycje.

Szacowany koszt inwestycji wyniesie około 200.000 złotych i prace z nią związane, w dużej mierze zostaną wykonane w czynie społecznym przez strażaków. Lecz bez przychylności mieszkańców, sponsorów, firm oraz instytucji zewnętrznych nie jesteśmy w stanie sami finansowo zrealizować ważnego przedsięwzięcia w piastowskiej strażnicy!

 

Zawsze mogliście liczyć na naszą pomoc, teraz My liczymy na Państwa! :) 

Za wszelaką pomoc oraz najmniejszą „cegiełkę" będziemy serdecznie wdzięczni!

                                               Ze strażackim pozdrowieniem 

                                                        Piastowscy Pożarnicy.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 97

JZ
Sum z Pluszkiejm
1 000 zł
MA
Mariusz
1 000 zł
TM
Ekwiwalent TM
900 zł
AK
Ekwiwalent Naczelnik
859,28 zł
RT
Robert Traczyk
JW
Jacek
500 zł
GB
Bryc
AG
AGr
376,10 zł
MR
Magdalena
300 zł
MN
Michał Nowak
300 zł
Zobacz więcej

Lokalizacja

Warszawska 24, 05-820

Piastów, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

865 011 zrzutek

i zebrali

763 996 429 zł

A ty na co dziś zbierasz?