id: 2fk2ug

Wsparcie KS "Stella" Kraśnik: na stroje i sprzęt dla piłkarek

Wsparcie KS "Stella" Kraśnik: na stroje i sprzęt dla piłkarek

15 338 zł z 5 000 zł
306%
23 dni do końca
416 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

KS "Stella" Kraśnik to kobiecy klub sportowy, któremu niedawno nie pozwolono kontynuować ligowego spotkania, bo piłkarki miałyby "zniszczyć murawę" przed meczem mężczyzn. Poprawmy im humor po tym incydencie i pokażmy, że jest wielu ludzi, którzy chcą, żeby dziewczyny dalej grały i odnosiły sukcesy. Zasponsorujmy młodym zawodniczkom Stelli dobre piłki i stroje!


W ASZdzienniku opisaliśmy sytuację, kiedy ligowy mecz Stelli przerwał działacz męskiej drużyny, wdzierając się na murawę - wobec jego uporu piłkarki były zmuszone przenieść się na boczne boisko, gdzie Stella pokonała LKS Wierzchowiska 5:0. O sprawie pisały również inne media, m.in. krasnik24.pl, kobiecyfutbol.pl czy wprost.pl.

yf90970e2302f2be.png


Ale Stella Kraśnik to nie tylko piłkarki-seniorki - w różnych grupach wiekowych trenują także juniorki, a najmłodsza ekipa, która uczy się grać w ramach Stelli, to kilkulatki (na profilu klubu możecie zobaczyć relację z ich treningu). Jesteśmy w kontakcie z trenerką Stelli i wiemy od niej, że obecnie to właśnie młodsze grupy zawodniczek najbardziej potrzebują funduszy. Najpilniejsza potrzeba to dobre piłki i stroje sportowe. Możemy teraz wspólnie zostać ich sponsorem.


Zróbmy dla KS "Stella" coś miłego, wesprzyjmy lokalny dziewczyński futbol i pokażmy, że kobiety i dziewczynki dalej będą grać w piłkę - na złość wszystkim tym, którzy nie chcą ich wpuszczać na murawę.

x7a97a1ae4cf77c2.jpeg

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 416

 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
B
Babcia Ala, dziadek Andrzej
200 zł
KP
Krzysztof Paluch
200 zł
S
Sebastian tateł dwóch córkóf
150 zł
MW
Mateusz Wiśniewski
150 zł
 
Dane ukryte
128 zł
 
Dane ukryte
100 zł
M
Monastyr
100 zł
J
Jule
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 16

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Go Girls!

  10 zł
 • Klaudia Żuchowska

  Błagam pomóż uratować moją mamę😞ID:xxhya9 Mama bardzo potrzebuje pomocy, zbieramy na leki ,które bardzo jej pomogą wyzdrowieć. Choruje na depresję stopnia średniego. Jest bardzo ciężko, błagam o pomoc. Mamę ma się tylko jedną,a ja mogę ją stracić. Depresja na każdego wpływa inaczej. Na leki nas nie stać, nie mamy nikogo kto mógłby nam pomóc. Każda złotóweczka się liczy:(

 • O
  Oczko

  Dziewczyny jesteście super. To bardzo smutne co Wam się przydarzyło. Nie poddawajcie się. Dziewuchy są z Wami!

  20 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  powodzenia dziewczyny!

  45 zł
 • Mariusz Moszczyński

  Cześć! Powodzenia w realizacji marzeń! Proszę zajrzyjcie na moją zrzutkę i pomóżcie mi wyjść z depresji i nerwicy. Bardzo Was proszę! Szukam również osób, które chciałyby wymienić wiadomości na ten temat. Być może poznam osobę z takimi dolegliwościami jak ja i z ich odczuciami jak sobie z tym radzą. id:ammew5

 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

704 467 zrzutek

i zebrali

473 976 629 zł

A ty na co dziś zbierasz?