id: 2fsezg

POMOC W REMONCIE DOMU PO POŻARZE

POMOC W REMONCIE DOMU PO POŻARZE

Nasi użytkownicy założyli 1 187 530 zrzutek i zebrali 1 249 022 358 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

23 stycznia 2024 roku w Brzeźnie w Gminie Krzymów wybuchł pożar domu. W wyniku tego zdarzenia zniszczeniu uległ komin, piec, spłonął pokój jednego z dzieci oraz zalane zostało całe poddasze.

Na szczęście zdarzenie miało miejsce w ciągu dnia i nikomu nic się nie stało. Rodzina jest wielodzietna, a jedynym żywicielem jest mąż i ojciec dzieci. Na ten moment rodzina znalazła mieszkanie zastępcze, które udostępnili im przyjaciele. Jednak są zdeterminowani, żeby w miarę możliwości jak najszybciej wyremontować i wrócić do swojego mieszkania. Niestety w czasach wysokiej inflacji, środki, które posiadają nie wystarczą na zakup pieca, wybudowanie komina i remont pomieszczeń.

Całe poddasze było po generalnym remoncie. Po tej tragedii rodzina ponownie musi się zmierzyć z walką o stworzenie azylu dla swoich dzieci. Dlatego prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe tego przedsięwzięcia. Potrzebnych jest 25 tysięcy złotych. Sprawmy dzieciom radość z możliwości powrotu do swojego domku.

Profil na "zrzutce" założyła Ochotnicza Straż Pożarna w Brzeźnie, która uczestniczyła w akcji ratowniczo-gaśniczej. W imieniu rodziny prosimy i z góry dziękujemy za pomoc. Razem możemy więcej.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 56

AW
Alicja W.
20 zł
DB
Dorota i Michał B
50 zł
BO
Bolesław
300 zł
AI
Iwona i Zenek
100 zł
AI
Iza i Rafał
100 zł
KM
KMS
100 zł
AI
Andrzej i Barbara Grajek
100 zł
WC
Włodzimierz
100 zł
PG
Paweł
300 zł
ŁU
Łukasz
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!