id: 2ggf3b

Nagroda Publiczności | 12. edycja Konkursu (eS) im. Jacka Kuronia

Nagroda Publiczności | 12. edycja Konkursu (eS) im. Jacka Kuronia

Nasi użytkownicy założyli 1 037 881 zrzutek i zebrali 1 108 772 279 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

ifuPuz1IYPryhXqm.jpgDołącz do zbiórki pieniędzy na Nagrodę Publiczności w Konkursie [eS] im. Jacka Kuronia, który odbywa się już po raz dwunasty. Wspierając zbiórkę przyczynisz się do promowania firm, które nie skupiają się jedynie na osiąganiu zysku, ale również angażują się w pomaganie tym, których rynek pracy pozostawia na uboczu. Twoje wsparcie umożliwi przedsiębiorstwu społecznemu, które zdobędzie Nagrodę Publiczności, dalszy rozwój, co pozwoli im na kontynuowanie ich wartościowej pracy na rzecz lokalnych społeczności.

 

Ten konkurs ma na celu docenienie i wyróżnienie Przedsiębiorstw Społecznych, które nie tylko dążą do osiągnięcia zysku, ale przede wszystkim angażują się w rozwiązywanie ważnych problemów społecznych oraz pomagają osobom, które mają trudności na rynku pracy. Są to przedsiębiorstwa, które wspierają lokalne społeczności, rozwijają się, pokazują, że dobro wraca i dają osobom z grup defaworyzowanych szansę na naukę, odkrywanie talentów i prowadzenie godnego życia.

 

uPeH944vZIElpUyX.jpgW ramach konkursu, Rada przyznaje trzy główne nagrody.

 

Pierwsza to Nagroda Główna i Tytuł Przedsiębiorstwa Społecznego Roku, która trafia do przedsiębiorstwa społecznego, które najlepiej radzi sobie na rynku, oferuje produkty lub usługi wysokiej jakości i ma znaczący wpływ na rozwiązywanie ważnych problemów społecznych. Nagroda ta wynosi nie mniej niż 15 000 złotych.

 

Druga to Nagroda Pomysł na Rozwój, która trafia do przedsiębiorstwa wyróżniającego się innowacyjnością w działaniu i ma dobrze opracowany plan rozwoju w dotychczasowym lub nowych obszarach. Nagroda ta wynosi nie mniej niż 10 000 złotych.

 

Trzecia to Nagroda Odkrycia Roku, która jest przyznawana przedsiębiorstwu, działającemu co najmniej od roku, zgłaszającemu się po raz pierwszy do konkursu i rokującemu, zdaniem Rady, największe nadzieje na przyszłość. Nagroda ta wynosi nie mniej niż 5 000 złotych.

 

Przyznawana jest również Nagroda Publiczności, w której laureatem zostaje przedsiębiorstwo społeczne, które zdobędzie najwięcej głosów w głosowaniu internetowym. W plebiscycie biorą udział Finaliści, a nagroda Publiczności wynosi nie mniej niż 5000 złotych. Twoje wsparcie w tej zbiórce pozwoli wyróżnić przedsiębiorstwo społeczne, które zdobędzie najwięcej głosów w głosowaniu internetowym.


Możesz mieć wpływ na to do kogo trafi Nagroda Publiczności. Zapraszamy do zapoznania się z tegorocznymi Finalistami i wybrania swojego faworyta:

https://glosowanie.konkurs-es.pl/

suXi19M2Cc3LdMnP.jpg

 

Proces wyłonienia finalistów i zwycięzców jest prowadzony w sposób rzetelny i dokładny. Każde z przedsiębiorstw zostaje ocenione przez dwóch ekspertów - ekonomicznego i społecznego. Następnie, eksperci społeczni dokonują oceny podczas wizyt studyjnych u każdej firmy społecznej, która znalazła się w finale. Na podstawie analizy zebranych ocen i wniosków, Rada Konkursu, składająca się z ekspertów oraz przedstawicieli partnerów i organizatorów Konkursu, wyłania zwycięskie przedsiębiorstwa.

 

Konkurs [eS] im. Jacka Kuronia na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku jest inicjatywą ogólnopolską, która powstała 13 lat temu. Organizatorem konkursu jest Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych, a wieloletnim Przewodniczącym Rady Konkursu był Henryk Wujec.

 

Dołącz do tej inspirującej inicjatywy, która ma ogromny wpływ na promowanie pozytywnych zmian w społeczeństwie. Twoje wsparcie pozwoli docenić przedsiębiorstwa społeczne, które nie tylko osiągają sukcesy na rynku, ale przede wszystkim działają na rzecz dobra innych ludzi i lokalnych społeczności.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Autografy i unikaty • Unikaty
KALENDARZ Z INNOWACJAMI SPOŁECZNYMI NA ROK 2024
W ramach działań Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych tworzymy wyjątkowy kalendarz z innowacjami społecznymi. Jeśli wpłacisz minimum 30 złotych ...
30 zł

Kupione 11

Zakończona

Wpłaty 37

KS
Kinga Skrzyniarz
50 zł
MS
Maciej Stanisławski
70 zł
IL
Iwona Leszczyńska
55 zł
MN
Monika
50 zł
PB
Piotr Borkowski
100 zł
JW
Joanna Wardzinska
100 zł
KJ
Katarzyna Jankowska
84 zł
MS
Marta Szymańska
50 zł
SS
Spółdzielnia Socjalna "Komunalka"
130 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków