Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Pakiet open

  Każde wsparcie jest niezwykle cenne - to gest od serca, bezinteresowne poświęcenie czasu i własnych środków. Ten pakiet nie zawiera nagrody. Jest to otwarta forma dołączenia do akcji. Dziękujemy, że jesteś z nami w Biegu po emocje!

  rozwiń
  Pakiet open
 • Pakiet 1

  Dziękujemy, że chcesz wesprzeć Bieg po emocje! Już z końcem sierpnia wyślemy do Ciebie przesyłkę zawierającą opaskę sportową. 

  Mamy nadzieję, że ten symboliczny prezent będzie miłym przypomnieniem Twojego zaangażowania w wyjątkowy Bieg Szymona dla Łukasza Daty.

  rozwiń
  Pakiet 1
 • Pakiet 2

  Dziękujemy za Twoje zaangażowanie! W ramach podziękowania że jesteś z nami, z końcem sierpnia wyślemy do Ciebie paczkę z prezentami od naszych sponsorów: opaskę sportową, bon do sklepu THORN+fit o wartości 30 PLN oraz pakiet kosmetyczny, którego przybliżona wartość to 50 PLN.

  rozwiń
  Pakiet 2
 • Pakiet 3

  Bardzo cieszymy się, że jesteś z nami! Twoje zaangażowanie to kolejny wielki krok do naszego celu - umożliwienie Łukaszowi Dacie pokrycia kosztów rehabilitacji i powrotu do zdrowia po udarze.

  Pod koniec sierpnia wyślemy do Ciebie pakiet prezentów od sponsorów biegu:

  - Opaska sportowa

  - Bon do sklepu THORN+fit o wartości 30 PLN

  - Zestaw kosmetyków Elfa Pharm Polska o przybliżonej wartości 50 PLN

  - Piłka Lacrosse

  rozwiń
  Pakiet 3
 • Pakiet 4

  Twoje wsparcie jest niesamowite! Z początkiem września otrzymasz od nas niezwykły pakiet prezentów dostarczonych przez sponsorów Biegu po emocje.

  W paczce znajdziesz:

  - Opaska sportowa

  - Bon do sklepu THORN+fit o wartości 30 PLN

  - Zestaw kosmetyków Elfa Pharm Polska o wartości 100 PLN

  - Piłka Lacrosse

  rozwiń
  Pakiet 4
 • Pakiet 5

  Wspierasz Bieg po emocje w niesamowity sposób! Wierzymy, że już niedługo będziemy mogli realnie pomóc Łukaszowi Dacie w potrzebnej rehabilitacji i leczeniu po udarze. Decydując się na ten pakiet możesz spodziewać się przesyłki pełnej prezentów:

  - Opaska sportowa

  - Bon do sklepu THORN+fit o wartości 30 PLN

  - Zestaw kosmetyków Elfa Pharm Polska o wartości 150 PLN

  - Piłka Lacrosse

  - Osobiste podziękowania od Szymona Makucha z trasy Biegu po emocje

  rozwiń
  Pakiet 5
 • Brak

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.