id: 2gpg2k

PIESY W BIESY - budujemy w Bieszczadach agroturystykę dla zwierzolubów z torem agility.

PIESY W BIESY - budujemy w Bieszczadach agroturystykę dla zwierzolubów z torem agility.

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 067 352 zrzutki i zebrali 1 163 307 407 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochamy przyrodę i życie w zgodzie z naturą, mamy spore doświadczenie w dietoterapi psów, lubimy spędzać aktywnie czas ze zwierzakami, chcemy dzielić się naszym doświadczeniem i pasją. To główny cel naszej inicjatywy. W Bieszczadach aktywnie znaczy dobrze - tworzymy miejsce gdzie na wakacje będziesz mógł zabrać swojego psa, gdzie będziesz mógł spędzić wspaniale czas na zabawie i treningach agility w specjalnie do tego stworzonym miejscu, gdzie będziesz mógł zupełnie za darmo uczestniczyć w warsztatach o naturalnym odżywianiu zwierzaków oraz zajęciach treningowych nosework.

o nas i o projekcie "piesy w biesy"

Witajcie !

Tu Kaśka i Piotr, chcielibyśmy się przedstawić i opowiedzieć Wam pokrótce naszą historię o tym jak z dużego miasta przenieśliśmy się w piękny zakątek Polski jakim są Bieszczady oraz uchylimy rąbka tajemnicy co tu dla Was tu szykujemy.

Pomysł przeprowadzki zrodził się podczas którejś z kolei dyskusji w pracy. Poczuliśmy, że spędzamy coraz więcej czasu w pracy, dziennie po 12/15 godzin i więcej. Cierpiał na tym dom, dzieciaki i coraz częściej my sami. Wir obowiązków pochłaniał nas coraz bardziej, żyliśmy tylko pracą i stawała się ona brzemieniem, a nie przyjemnością i fascynacją jak na początku. Opadaliśmy z sił. Nie chcieliśmy żyć w takim kieracie, pragnęliśmy spędzać czas z synami, móc wyjść na wspólny spacer, do kina, mieć psa...po prostu mieć życie.

Postanowiliśmy "COŚ" zmienić! Spontanicznie zrodził się pomysł ...a może tak rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? Może brzmi to banalnie, ale decyzja była natychmiastowa. Pakowanie, przeprowadzka i już :) I tak od kilku miesięcy jesteśmy tu, w najcudowniejszym miejscu na ziemi :) Chcielibyśmy prowadzić tu niewielką agroturystykę, stworzyć miejsce przyjazne ludziom szukającym wytchnienia od miejskiego zgiełku by pomagać naładować baterie i pokazać jak aktywnie wypoczywać. Nadzorujemy prace budowlane i wykończeniowe. Pilnujemy aby już wkrótce to miejsce mogło przyjąć wspaniałych gości wraz z ich psimi pupilami

Adoptowaliśmy suczkę o imieniu Sisi i to ona była inspiracją do powstania projektu " Piesy w Biesy". Chcemy abyście zabierając swojego pupila na wakacje mogli zaczerpnąć trochę wiedzy i spędzić w ciekawy sposób wakacyjny czas.

Dlatego pragniemy zbudować specjalną strefę dla psiaków. U nas zawsze bedzie można wypoczywać z pupilem, bez konieczności zostawiania go w hoteliku dla zwierząt czy u rodziny.

Ponadto pragniemy aby ten wypoczynek był wyjątkowy, dlatego tworzymy to specjalne miejsce.

specjalne miejsce zabaw dla psiaków

TOR AGILITY DO WSPÓLNEJ ZABAWY Z TWOIM PUPILEM.

Na specjalnie zagospodarowanym wybiegu na terenie naszej agroturystyki pragniemy stworzyć miejsce przyjazne treningom i zabawom z psami. Tor z przeszkodami to fantastyczne miejsce do aktywnego wypoczynku zarówno dla psów jak i ich właścicieli. Wspólna zabawa sprzyja zawiązaniu więzi, stanowi świetną rozrywkę poprzez zabawę i naukę.

Agility – to sport dla psów polegający na tym, że pies prowadzony przez swojego przewodnika głosowymi i ruchowymi komendami musi pokonać bezbłędnie i jak najszybciej ustawione przeszkody.

Na terenie wybiegu powstaną specjalne przeszkody sprawnościowe, dostosowane dla psiaków wszystkich ras, dopasowane wielkością i skalą trudności do ich umiejętności.

Pojawi się tam kładka z równoważnią, palisada i obręcz. Psiaki będą mogły trenować refleks i precyzję podczas slalomu na tyczkach. Swoją odwagę będą wzmacniać podczas przeprawy przez tunel i rękaw. Wyzwaniem będzie huśtawka i przeprawa przez wodę.

Taki tor to doskonały sposób na poprawę kondycji, gdzie pies i człowiek sporo się nabiegają. Trening poprzez zabawę to stworzenie świetnego kontaktu ze swoim czworonożnym sportowcem, gdzie pies i jego opiekun muszą stworzyć zgrany team, który wzajemnie sobie zaufa. To świetna zabawa dla obu stron.

Tunel wyzwanie dla psich lęków, ale za smaczka do zrobienia od ręki :)

Czas na zabawę z wyjątkowymi szarpakami

Trening sprawnościowy dla małych i dużych

Przeszkody to wyzwanie i to świetna zabawa.

To co tygrysy lubią najbardziej !

Tunel dla odważnych

Po zasłużonym treningu będziecie mogli odpocząć w komfortowych domkach, zrelaksować się w saunie oraz ochłodzić się w rzece, która płynie tuż przy domkach. Obowiązkowy będzie również spacer po bieszczadzkich szlakach lub rejs po Zalewie Solińskim. Dobrze znamy te tereny i powiemy gdzie najlepiej można wybrać się z psem.

Powstanie również wiata, w której prowadzone będą wykłady na temat zdrowia, które pochodzi z miski, będziemy podpowiadać o karmach, zasadach odżywiania, suplementach diety i naturalnych witaminach dla zwierząt.

Cały czas szkolimy się w tej materii i chętnie nieodpłatnie podzielimy się tą wiedzą.

Dodatkowo pragniemy zapraszać zaprzyjaźnionych trenerów by odkrywać tajemnice psich charakterów i pomagać Wam w codziennym wychowaniu psa.

Będziemy organizować cykliczne warsztaty nosework, czyli zajęcia dla psiego umysł, które udoskonala węch, pozytywnie wpłyną na charakter zwierzęcia i zapewnia godziny świetnej zabawy.

na co i ile potrzebujemy ?

Udostępnimy spory teren pod zagospodarowanie go atrakcjami, wyrównamy powierzchnię doprowadzimy prąd. Przygotujemy piękną murawę, kupimy miski i sakiewki treningowe.

Do tego zestawu potrzebujemy uzbierać na :

kompletny tor agility 4.850,-

wiatę szkoleniową 4,300,-

rzutnik 1.400,-

nagłośnienie 490,-

ekran mamy :)

laptop do prezentacji również,

potrzebny jeszcze stolik i krzesełka 1.650,-

ogrzewanie tarasowe 2 szt 1.100,- gdy podczas jesiennych szkoleń zrobiło się nieco chłodniej

kurs nosework, abyśmy mogli zawsze być do Waszej dyspozycji i aby podczas pobytu przekazać jak najwięcej merytorycznej wiedzy 1.600,-

co dajemy w zamian za wsparcie

Wszystkie atrakcje do wykorzystania bezpłatnie dla Was.

Jeśli odwiedzicie Szumilove Domki, udostępnimy wszystkie atrakcje zupełnie za darmo.

Tor z przeszkodami, zajęcia węchowe, prelekcje na temat dietoterapii psiaków.

Zależy nam na tym abyście spędzili czas aktywnie i radośnie oraz byście wyjeżdżali z nową wiedzą i

doświadczeniami.

Ważne !!!

Jeśli jest psiolubny i masz psiolubnych znajomych, udostępniaj proszę naszą zrzutkę. Jeśli informacja rozejdzie się na szeroką skalę będziemy gotowi odpalić projekt już tej jesieni.

Jest to najpiękniejsza pora roku w Bieszczadach, tak cudna i kolorowa ... pachnąca grzybami :)

Chcesz być na bierząco ?

Koniecznie odwiedź nasz profil na FB i IG, tam zamieszczamy aktualności, możesz się przyjrzeć naszej pracy.

Zrzutka stworzona przez Kasia Kędzia

Facebook

E-mail

Bądźmy w kontakcie

Szumilove Domki w Bieszczadach

ul.Bieszczadzka 74

38-606 Baligród

791 007 006

Katarzyna Kędzia

szumilovedomki@gmail.com

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
1 zł

Komentarze 1

 
2500 znaków