id: 2gu7z7

Reaktywacja Rockowego Grania w Lubsku

Reaktywacja Rockowego Grania w Lubsku

 
Krzysztof Uliasz

Opis zrzutki

Rockowe Granie w Lubsku jest to festiwal który powstał w roku 2016 i odbywał się co roku do sierpnia 2019. Na scenie Rockowego Grania zagrały 44 zespoły. Cały festiwal jest organizowany społecznie od ludzi dla ludzi. Przez ostatnie dwa lata przez pandemie festiwal nie miał szans się odbyć, jednak w tym roku zostały już podjęte pierwsze kroki by wydarzenie wróciło do Lubska. Zapraszam wszystkich do wsparcia inicjatywy przez wpłatę I udostępnianie zrzutki, a wierzę że w sierpniu uda nam się spotkać na festiwalu. Zebrane środki pozwolą na wynajem profesjonalnej sceny, ochrony i innych niezbędnych wydatków do organizacji przedsięwzięcia.

Komentarze 5

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez