id: 2gugbc

‼️ NIE STAĆ NAS JUŻ NA POMAGANIE ‼️BRAKUJE NAM JUŻ ŚRODKÓW NA WSZYSTKO ‼️

‼️ NIE STAĆ NAS JUŻ NA POMAGANIE ‼️BRAKUJE NAM JUŻ ŚRODKÓW NA WSZYSTKO ‼️

Nasi użytkownicy założyli 1 038 212 zrzutek i zebrali 1 109 603 586 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

‼️ NIE STAĆ NAS JUŻ NA POMAGANIE ‼️BRAKUJE NAM JUŻ ŚRODKÓW NA WSZYSTKO ‼️


Toniemy... I to tak w dosłownym tego słowa znaczeniu. 

bba71992da105ebc.pngTo co widzicie wyżej to stan naszego konta. Jest koniec miesiąca, zaraz napłyną do nas faktury których nie mamy z czego opłacić! Miesięcznie na same leczenie zwierząt wydajemy ok 20 tys, a gdzie reszta wydatków? Nawet gdybyśmy chcieli zrezygnować z pobytu psów w hotelach to fizycznie, nie mamy gdzie tych psów umieścić. Brak nam domów tymczasowych. 

v1159891a829451e.jpegOd lat jesteśmy tylko dla nich. Staramy się z całych sił ratować zwierzęta od cierpienia i zapomnienia. Wszyscy w TOZ Opole jesteśmy wolontariuszami. Wiele osób myśli, że to nasza praca i że "od tego jesteśmy". Ale nas jest stale za mało, wielu ludzi zapala się na pomaganie, by za chwile „zgasnąć". Nasze finanse sprawiają, że mamy coraz mniej możliwości. W tym co robimy rozum rzadko idzie w parze z sercem. Każde ocalone życie to faktury i to ogromne! 

md12a2c46a39fa73.jpegNadszedł moment, kiedy musimy przejść obojętnie obok kociąt wyrzuconych na śmietnik, potrąconych zwierząt, którym nikt nie chce pomóc, maltretowanych psów na łańcuchach. Tylko dlatego, że ograniczają nas finanse. Jesteśmy już zupełnie bezsilni, pod opieką mamy również stare, chore, kalekie i zmaltretowane zwierzęta. Boimy się o nasze jutro. Dziś kiedy wszystko jest coraz droższe, koszty utrzymania zwierząt wzrosły już prawie dwukrotnie, a będą rosnąć nadal. Jak wytłumaczyć to wszystkim kotom i psom, które mamy pod opieką? Jak powiedzieć im, że nie mamy na weterynarza czy na karmę? 

l8310ad38bee6d53.jpeg

Jak widzicie nasza sytuacja jest DRAMATYCZNA ‼️

Bardzo byśmy chcieli zebrać większą kwotę, by chociaż przez chwilę nie martwić się o pieniądze na hotelowanie i leczenie zwierząt, które trafiają pod naszą opiekę.

s724a4170ab63277.jpegNie chcemy odmawiać pomocy, kiedy chore zwierzę jej potrzebuje, ale jeśli nie uda się nam wyjść na prostą - będziemy do tego zmuszeni. 

l924fa6d48ff3bea.jpeg‼️ Z całego serca i w imieniu wszystkich ocalonych zwierząt prosimy - pomóżcie nam przetrwać ten ciężki czas‼️


Razem z Wami ratowaliśmy te zwierzęta i razem z Wami chcemy je dalej utrzymać! Brak Waszej pomocy oznacza dla nas w takim wypadku koniec naszego istnienia. KAŻDA złotówka ma znaczenie. Wbrew rozumowi chcielibyśmy nadal słuchać serca i pomagać tam, gdzie nasza pomoc jest niezbędna. 

gcd4b06baa04292b.jpegTeraz liczymy na Waszą pomoc, bez środków nie jesteśmy w stanie pomagać dalej 😭 LOS WIELU ZWIERZĄT, KTÓRE SĄ POD NASZĄ OPIEKĄ, ALE RÓWNIEŻ TYCH CZEKAJĄCYCH NA POMOC ZALEŻY WŁAŚNIE OD WAS...

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 397

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
40 zł
 
Dane ukryte
80 zł
KS
K S
1 zł
MS
Marek Szmidt
100 zł
AJ
Mjp
15 zł
JO
Jola
150 zł
AW
Anna Wer
60 zł
BS
Bartek
300 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Robicie super robotę! Uda się zebrać pieniądze, trzymam kciuki i dorzucam swoją cegiełkę!

    100 zł