id: 2gymg6

Drugoroczny Festiwal TKP Miłek

Drugoroczny Festiwal TKP Miłek

Nasi użytkownicy założyli 1 145 391 zrzutek i zebrali 1 192 119 200 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzień dobry!


O FESTIWALU:


TKP Festiwal to pomysł Ryszarda Czapskiego, który sam w 2022 roku stracił syna i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak trudny jest to czas, dla każdego, kto tego doświadcza. Dlatego też postanowił zainicjować cykliczne spotkanie dla wszystkich, którzy zatraceni w smutku szukają oparcia w drugim człowieku. Temu właśnie ma służyć organizowane wydarzenie – ma stać się okazją do wsparcia osób pogrążonych w żałobie.


W trakcie trzech dni, wszyscy, którzy potrzebują pomocy po stracie bliskiej osoby, będą mogli spotkać się i porozmawiać nie tylko ze sobą nawzajem, ale także skorzystać z konsultacji psychologicznych i wziąć udział w wielu wartościowych zajęciach, które z pewnością przyniosą im ulgę. W programie znalazły się także wystawy, wernisaże, rajdy motocyklowe, pokazy policyjne, występy operowe oraz pokazy świateł.


Jako organizator Ryszard Czapski w większości pokrywam koszty związane z Festiwalem ale dzięki zaangażowaniu współorganizatora/promotora Szalonego Karola znanego z aplikacji TikTok postanowiliśmy zdziałać więcej w te trzy dni i zorganizować Festiwal aby był bezpłatny dla każdego! Dlatego powstaje ta zrzutka, która nam w tym pomoże.


Chciałbym aby społeczność, która jest pogrążona w smutku i żałobie mogła poczuć wsparcie, które jest nam potrzebne. Najbardziej skupiamy zrzutkę w stosunku do opłat, które są ponoszone aby ugościć Artystów, którzy będą w te piękne trzy dni razem z nami.


W naszym harmonogramie zagrają takie zespoły, jak Kolaboranci, Leniwiec, Kobranocka, Trzebiatowiacy, Echa, LemON, oraz taki Artysta, jak Grubson. Do tego będzie pokaz akrobatki powietrznej na kole Aleksandry Fąfary.


Dziękujemy za okazaną pomoc i zaangażowanie w tym projekcie!


Zapraszamy na stronę internetową w celach zapoznania się z Edycją 2023: https://tkpfestiwal.pl/


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Przydatne linki 1

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 9

MW
MONIKA
20 zł
MA
Marta
15 zł
PW
Pati
20 zł
TE
Tofik Ela
2 000 zł
 
Dane ukryte
ukryta
R.
R.M
100 zł
JS
J S
50 zł
BL
Blanka
50 zł
KP
Wspierający
20 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!