id: 2hhxv7

Wspieramy Zapaśników K.S Slavia Ruda Śląska

Wspieramy Zapaśników K.S Slavia Ruda Śląska

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
11 660 zł 
z 12 000 zł
97%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności3

 • Nasz klub może poszczycić się wieloma reprezentantami kraju na imprezy rangi Mistrzostw Europy czy Świata w różnych grupach wiekowych.

  Wielokrotnymi reprezentantami byli: Adrian, Hajduk, Andrzej Sokalski, Natalia Kubaty, Natalia Strzałka, Dominika Kulwicka, Kamila Kulwicka, Klaudiusz Wiezner, Karolina Stróżyk, Justyna Respondek.

  Spośród wymienionych zawodników i zawodniczek najbardziej wartościowe wyniki osiągnęli:

  Natalia Strzałka – II m w Akademickich Mistrzostwach Świata,
  Andrzej Sokalski V m w Mistrzostwach Europy Seniorów i IX m w Mistrzostwach Świata Seniorów,
  Kamila Kulwicka V m w Mistrzostwach Europy i V m w Mistrzostwach Świata Kadetek.
  W 2016 roku Adrian Hajduk i Andrzej Sokalski walczyli o uzyskanie kwalifikacji na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro.
  Czytaj więcej
 • ZKS „SLAVIA” znajdując się w ścisłej czołówce zapaśniczych klubów naszego kraju. Od początku istnienia klubu, do chwili obecnej, stanowisko prezesa piastuje Marek Garmulewicz – „ikona rudzkich i polskich zapasów”. Klub swoją siedzibę i bazę treningową ma w hali zapaśniczej MOSiR w Orzegowie, gdzie są doskonałe warunki do uprawiania zapasów.
  Czytaj więcej
 • Sport Rudzki
  Wracamy do sytuacji rudzkiego sportu. Po naszej publikacji informacja o braku wsparcia Urzędu Miasta dla klubów i stowarzyszeń staje się coraz głośniejsza.
  W części klubów już odbyły się spotkania z rodzicami dzieci trenujących oraz z zawodnikami. Zarządy kilku klubów, aby przetrwać już zostały zmuszone albo do wprowadzenia składek lub opłat zajęcia dla dzieci - dla części rodziców opłaty wzrosną o 100 a nawet 200% w porównaniu z ubiegłym rokiem.
  Ciekawe jak wpłynie to na frekwencje i ilu rodziców zdecyduje się na opłacanie rosnących składek. Na pewno część dzieci przestanie trenować, albo ... wybierze kluby poza Rudą Śląską.
  Kolejne spotkania w klubach planowane są na przyszły tydzień.
  Szkoda, że Ruda Śląska znowu "staje się znana w kraju" - nikt nie może uwierzyć, że Gmina nie będzie wspierać sportu, zwłaszcza dzieci i młodzieży trenującej w klubach
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki


u8057bb3b79b7826.pngZbieramy pieniążki na wsparcie sekcji zapaśniczej K.S. Slavia Ruda Śląska. Nasze kluby sportowe oraz młodzież z naszego miasta uprawiająca sport jest w potrzebie. Dlatego możemy wspomóc klub, bo potrzeb na pewno jest wiele i każdy grosz w tych trudnych czasach się przyda. Obniżenie dotacji na szkolenie dzieci i młodzieży dla jednych klubów oznacza przymus podniesienia opłat treningowych, dla innych wegetację, a jeszcze dla innych zakończenie działalności, a przecież ZKS Slavia Ruda Śląska to ważny punkt na zapaśniczej mapie Polski. Nie chodzi o wielką kwotę wpłaty tylko o ilość osób wpłacających, wystarczy, że wpłacisz 10 zł i udostępnisz link, a kwota sama się uzbiera. Dziękuję.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 184

 
Dane ukryte
ukryta
GH
Grzegorz Hoffmann
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
KS
Krzysztof Sadowik
ukryta
PA
Piotr Adamus
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
SP
ukryta
AD
Adrian Drobina
ukryta
WH
Weronika Holik
KZ
Kamil Zanjat
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

862 979 zrzutek

i zebrali

758 911 857 zł

A ty na co dziś zbierasz?