Wspieramy Zapaśników K.S Slavia Ruda Śląska ID: 2hhxv7

Wspieramy Zapaśników K.S Slavia Ruda Śląska ID: 2hhxv7

Zrzutka została wyłączona przez organizatora

11 660 zł z 12 000 zł

97%

11 660 zł

11 660 zł

z 12 000 zł
97%

Aktualności 3

 • Nasz klub może poszczycić się wieloma reprezentantami kraju na imprezy rangi Mistrzostw Europy czy Świata w różnych grupach wiekowych.

  Wielokrotnymi reprezentantami byli: Adrian, Hajduk, Andrzej Sokalski, Natalia Kubaty, Natalia Strzałka, Dominika Kulwicka, Kamila Kulwicka, Klaudiusz Wiezner, Karolina Stróżyk, Justyna Respondek.

  Spośród wymienionych zawodników i zawodniczek najbardziej wartościowe wyniki osiągnęli:

  Natalia Strzałka – II m w Akademickich Mistrzostwach Świata,
  Andrzej Sokalski V m w Mistrzostwach Europy Seniorów i IX m w Mistrzostwach Świata Seniorów,
  Kamila Kulwicka V m w Mistrzostwach Europy i V m w Mistrzostwach Świata Kadetek.
  W 2016 roku Adrian Hajduk i Andrzej Sokalski walczyli o uzyskanie kwalifikacji na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro.
  Czytaj więcej
 • ZKS „SLAVIA” znajdując się w ścisłej czołówce zapaśniczych klubów naszego kraju. Od początku istnienia klubu, do chwili obecnej, stanowisko prezesa piastuje Marek Garmulewicz – „ikona rudzkich i polskich zapasów”. Klub swoją siedzibę i bazę treningową ma w hali zapaśniczej MOSiR w Orzegowie, gdzie są doskonałe warunki do uprawiania zapasów.
  Czytaj więcej
 • Sport Rudzki
  Wracamy do sytuacji rudzkiego sportu. Po naszej publikacji informacja o braku wsparcia Urzędu Miasta dla klubów i stowarzyszeń staje się coraz głośniejsza.
  W części klubów już odbyły się spotkania z rodzicami dzieci trenujących oraz z zawodnikami. Zarządy kilku klubów, aby przetrwać już zostały zmuszone albo do wprowadzenia składek lub opłat zajęcia dla dzieci - dla części rodziców opłaty wzrosną o 100 a nawet 200% w porównaniu z ubiegłym rokiem.
  Ciekawe jak wpłynie to na frekwencje i ilu rodziców zdecyduje się na opłacanie rosnących składek. Na pewno część dzieci przestanie trenować, albo ... wybierze kluby poza Rudą Śląską.
  Kolejne spotkania w klubach planowane są na przyszły tydzień.
  Szkoda, że Ruda Śląska znowu "staje się znana w kraju" - nikt nie może uwierzyć, że Gmina nie będzie wspierać sportu, zwłaszcza dzieci i młodzieży trenującej w klubach
  Czytaj więcej

Opis zrzutki


u8057bb3b79b7826.pngZbieramy pieniążki na wsparcie sekcji zapaśniczej K.S. Slavia Ruda Śląska. Nasze kluby sportowe oraz młodzież z naszego miasta uprawiająca sport jest w potrzebie. Dlatego możemy wspomóc klub, bo potrzeb na pewno jest wiele i każdy grosz w tych trudnych czasach się przyda. Obniżenie dotacji na szkolenie dzieci i młodzieży dla jednych klubów oznacza przymus podniesienia opłat treningowych, dla innych wegetację, a jeszcze dla innych zakończenie działalności, a przecież ZKS Slavia Ruda Śląska to ważny punkt na zapaśniczej mapie Polski. Nie chodzi o wielką kwotę wpłaty tylko o ilość osób wpłacających, wystarczy, że wpłacisz 10 zł i udostępnisz link, a kwota sama się uzbiera. Dziękuję.

Wpłacający184

 
Dane ukryte
ukryta
GH
Grzegorz Hoffmann
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
KS
Krzysztof Sadowik
ukryta
PA
Piotr Adamus
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
I
Ireneusz Grzybowski
ukryta
AD
Adrian Drobina
ukryta
WH
Weronika Holik
ukryta
KZ
Kamil Zanjat
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

518 978 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?