id: 2jm4bn

Pomóż mi kupić malucha :)

Pomóż mi kupić malucha :)

0 zł
z 2 500
0%
zakończona
27.07.2020r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 015 926 zrzutek i zebrali 1 063 740 051 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam ;)

Tak jak się domyślacie... Piszę tutaj całkiem poważnie.

Bardzo marzy mi się (tak jak wszystkim) samochód. A raczej nietypowy, gdyż jego produkcja zakończyła się aż 20 lat temu. A jest to Polski Fiat 126p. Zastanawiacie się... po co Ci to ?

A po to, gdyż 5 lat temu... czyli gdy miałem 14 lat to mój sąsiad 3 domy dalej (po prawej stronie) trzymał i trzyma do teraz ten samochód. Gdy byłem małym klockiem, bardzo lubiłem tam przesiadywać i obiecałem sobie że kiedyś też będę miał taki samochód:) Nie mówię że nie lubię teraz tam przesiadywać ale już jestem starszy i mi tam głupio wchodzić do jego garażu. Pewnie rodzi wam się komentarz w głowie a mianowicie..."Idź do roboty i zarób se" A powiem wam że chodzę do pracy ale ciężko jest odłożyć jak się pracuje za marne pieniądze na umowie zleceniu:(

I dlatego też to piszę gdyż sąsiad niedawno stwierdził że sprzedaje ten samochód i bardzo bym chciał od niego go kupić ale brakuje mi aż 2500 zł.

Jeśli to czytasz (a ciekawi mnie strasznie czy ktoś to będzie czytał bo takie coś piszę po raz pierwszy) to bardzo Cię proszę o tą złotówkę :)

BARDZO DZIĘKUJĘPierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!