id: 2jpdd9

OŚRODEK SZKOLENIOWY PROJEKT RANGER

OŚRODEK SZKOLENIOWY PROJEKT RANGER

Nasi użytkownicy założyli 1 146 671 zrzutek i zebrali 1 194 646 325 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kiedy w 2017r. zakładałem Projekt Ranger, zaczynałem od marzeń. Ponad 21 lat służby wojskowej, w tym ostatnie lata w Jednostce Specjalnej nauczyły mnie, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Walt Disney powiedział kiedyś "'If you can dream it, you can do it'. Moje życie nie jest bajką, odejście ze służby i rekonwersja nie były moim wyborem, zdrowie nie jest dane na zawsze, ale jestem wdzięczny za to, co dał mi los.

Strzelectwo, survival, bezpieczeństwo osobiste, team building, to główne obszary moich działań. Każde szkolenie, indywidualne czy grupowe, jest skrojone na miarę Twoich możliwości i potrzeb. Działam na terenie całego kraju.

Moje motto dla Ciebie to:

"Zmierz się z samym sobą. Udowodnimy, że stać Cię na więcej".

Stale poszerzam swoje kwalifikacje, za rok kończę studia magisterskie z Bezpieczeństwa Narodowego, jestem także pedagogiem o spacjalności Resocjalizacja.

Praca z młodzieżą to dla mnie wyjątkowe doświadczenie. Od 6 lat współpracuję z liceami i klasami o profilu mundurowym, a od września rozpocząłem prowadznie pierwszego w powiecie żyrardowskim Oddziału Przygotowania Wojskowego w LO im. Czesława Tańskiego w Puszczy Mariańskiej. Jestem także konsultantem podręcznika do Edukacji Dla Bezpieczeństwa, którego autorem jest mój kolega Andrzej "Wodzu" Kruczyński.

Aktywnie wspieram działania charytatywne i fundacje pomagające m.in. mundurowym, szczególnie wpominam spływ kajakowy Wisłą dla kolegi Weterana.

Jestem osobą aktywną i ambitną. Moim celem jest stały rozwój i zwiększanie zakresu swoich działań.

Właśnie dlatego postanowiłem założyć tę zrzutkę. Zebrane środki chciałbym przeznaczyć na utworzenie wymarzonego ośrodka szkoleniowego dla Was.

Obecnie mieszkam blisko Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. To wyjątkowe miejsce i ludzie z okolicy dali mi nową energię i pomysły na kolejne projekty. Tam czuję się u siebie i chcę, abyście przyjeżdżając na moje szkolenia poczuli to, co ja, a czego nie da się opisać słowami. Wierzę, że razem sprawimy, że moje marzenia staną się relane.


Wielkie five dla Was,

Andrzej

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 11

RM
Rafał Miszke
150 zł
 
Dane ukryte
ukryta
AN
Andrzej Nowak
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
JP
Jack
50 zł
MA
Marek
ukryta
SK
Szyszka kl.1m
20 zł
AK
Adriana Qlig
50 zł
AP
Natalia
20 zł
 
Dane ukryte
13 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków