id: 2knvw7

W dniu kobiet pamiętajmy o seniorkach

W dniu kobiet pamiętajmy o seniorkach

2 025 zł 
z 2 000 zł
101%
zakończona 15.03.2021r
52 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Zbliża się ważny dla wszystkich kobiet dzień- 8 marca. To popularne, marcowe święto przypomina wszystkim kobietom, jak ważna jest ich rola w życiu codziennym. Jednak nie tylko narzeczone, koleżanki z pracy czy młode mężatki zasługują na kwiaty, bądź inny podarunek. Niestety, często zapominamy o tym, że starsze kobiety to wciąż płeć piękna. Co gorsze, nierzadko kobiety te borykają się z chorobami i brakiem sił, przez co tracą poczucie własnej wartości. Przez całe życie pełniły rozmaite role: matki, żony, pracowały zawodowo, a także jako kombatantki walczyły o wolność naszej ojczyzny. Tracąc te role, z upływem czasu, seniorki czują się mniej potrzebne dla społeczeństwa, które nie zważając na nie, uparcie pędzi do przodu.


Co chcemy zrobić?

Chcemy pamiętać o seniorkach z Domu Kombatanta DPS w Rzeszowie szczególnie w Dniu Kobiet. Pragniemy przede wszystkim je docenić oraz pokazać, że nadal są dla nas bardzo ważne. W tym celu powstała akcja “Paczka dla Seniorki”. Dom Pomocy Społecznej w Rzeszowie liczy 50 seniorek, kombatantek. Chcemy w szczególny sposób pamiętać o każdej z nich.


Jaki jest nasz cel?

Naszym celem jest obdarowanie kobiet podopiecznych z Domu Kombatanta DPS

w Rzeszowie złożonymi przez nas paczkami upominkowymi. Aby każda podopieczna mogła się cieszyć własnym upominkiem, musimy zebrać 2000 zł. W każdej z nich znajdować się będzie zestaw kosmetyczny do pielęgnacji dla osób starszych, czekoladki oraz własnoręcznie wykonana kartka upominkowa. Nie obdarujemy jednak seniorek bez Twojej pomocy.


Za 10 zł kupimy krem nawilżający by zadbać o prawidłową pielęgnacje seniorki

Za 30 zł kupimy zestaw kosmetyczny dla jednej seniorki, których brakuje w placówce

Za 50 zł kupimy czekoladki dla pięciu seniorek, lub prezent dla jednej (wliczając już opakowanie na prezent oraz materiały na kartkę upominkową).


Co Ty możesz zrobić?

Możesz wesprzeć naszą akcję, wpłacając symboliczną kwotę i przekazując link do zrzutki następnym osobom. Razem możemy sprawić, by seniorki z Domu Kombatanta DPS poczuły się wyjątkowo.c9d6f566b7429474.jpeg


Kim jesteśmy

Fundacja Wczoraj i Jutro została zarejestrowana w lutym 2018 roku. Jej celem jest promowanie patriotyzmu, polskiej kultury, tradycji, pamięci o wielkich bohaterach narodowych.

Młodzież Wszechpolska to ogólnopolska organizacja pozarządowa, łącząca tradycyjne wartości z nowoczesnym patriotyzmem. Zrzesza młodzież celem wychowania i ukształtowania jej zgodnie z ideologią narodową i wartościami katolickimi.


Śledź nasze postępy na Facebooku!

Wasze zdanie jest dla nas niezwykle ważne, dlatego zapraszamy na nasz fanpage na portalu Facebook. To na nim będziemy zamieszczać informacje dotyczące postępu zbiórki oraz tego co udało nam się zrobić dzięki Waszemu wsparciu!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 52

MB
Sympatyk Młodzieży Wszechpolskiej
200 zł
 
Dane ukryte
177 zł
J
Jacek
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KG
Kinga
100 zł
A
Arek
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
50 zł
PB
Petlarska Bożena
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

795 062 zrzutki

i zebrali

610 610 990 zł

A ty na co dziś zbierasz?