id: 2kvd68

Jestem osobą niepełnosprawną zbieram na naprawę auta . Kupiłem je 3 dni temu od oszusta

Jestem osobą niepełnosprawną zbieram na naprawę auta . Kupiłem je 3 dni temu od oszusta

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 148 536 zrzutek i zebrali 1 195 505 720 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W związku z otrzymaniem dotacji pieniężnej na otwarcie działalności gospodarczej ze środków Pfron dla osób niepełnosprawnych , kilka dni temu kupiłem auto marki bmw E91 typu kombi do wożenia paczek na pocztę oraz do jazdy po towar . Niestety autem nacieszyłem się 3 dni ponieważ silnik uległ zniszczeniu . Naprawa to koszt 7 tysięcy złotych . Auto kupiłem od osoby prywatnej która nie chcę rozmawiać ze mną odrzuca telefony . Twierdzi , że auto było sprawne gdy nim odjeżdżałem . Obawiam się , że mógł zataić stan faktyczny pojazdu .

Witam Państwa bardzo serdecznie , bardzo bym prosił o pomoc zebrania części pieniędzy na wymianę silnika w samochodzie który miał być moim narzędziem pracy w firmie którą niedawno otworzyłem ze środków pfron przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych . Po otwarciu firmy z funduszu dla osób niepełnosprawnych kupiłem niezbędny sprzęt do prowadzenia planowanej działalności ( sprzedaż internetowa ) oraz auto . Niestety samochód podziałał zaledwie 3 dni ponieważ silnik się zatarł . Po zakupie auta byłem bardzo zadowolony ponieważ szukałem dobrego egzemplarza około miesiąca . Pomyślałem nareszcie czas zacząć kolejny rozdział . Kupie za zaoszczędzone pieniądze upragniony towar którym będę handlował i w końcu będę zarabiał na własny rachunek i "coś" robił . Niestety los każe mi znowu zrobić krok w tył ponieważ pieniądze na towar będę musiał zainwestować w naprawę auta . Dlatego pomyślałem , że może warto napisać na zrzutka.pl o swoim problemie .Ktoś go zauważy i pozwoli zrobić mi w końcu krok naprzód .

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

PK
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!