id: 2kwwya

Kwiaciarnia Lawenda - Pomoc i wsparcie.

Kwiaciarnia Lawenda - Pomoc i wsparcie.

Nasi użytkownicy założyli 957 435 zrzutek i zebrali 964 051 988 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kwiaciarnia "Lawenda" przy ulicy Migdałowców 2 w katowickiej dzielnicy Kostuchna, która powstała 6 lat temu, została doszczętnie zniszczona. 16 grudnia w kwiaciarnię uderzyła miejska śmieciarka, niemal całkowicie niszcząc budynek. Prowadząca kwiaciarnię Pani Barbara nie obwinia nikogo za tę sytuację, ale martwi się, czy kwiaciarnię uda się ponownie otworzyć. Od piątku poszkodowaną katowiczankę wspierają telefonami i ciepłym słowem przyjaciele, znajomi i klienci zniszczonej kwiaciarni "Lawenda".

My jako społecznicy z Akademii Dobrych Pomysłów postanowiliśmy pójść o krok dalej stąd ta zbiórka, aby Pani Barbara mogła oddalać sie od tej tragedii, aby wiedziała, że są ludzie dobrej woli, którzy chcą jej pomóc.


To nie jest tylko zniszczony budynek, to było miejsce pracy, gdzie Pani Barbara zarabiała aby jej rodzina mogła spędzać radośnie święta. Ta zbiórka ma na celu pomoc dorażną tu i teraz i nie skupiamy się na odbudowie budynku.

Pani Barbara potrzebuje również wsparcia na pomoc prawną gdyż często w naszym kraju dochodzi do absurdów i oby się nie okazało, że to kwiaciarnia nie dostosował prędkości do warunków przy drodze...


Wielu mądralińskich powie... ale po co ta zbiórka, przecież dostanie ubezpieczenie czytałem gdzies tam, że ktoś zadeklarował pomoc... Tylko z deklaracji pomocy nie zapłaci się za prąd, nie kupi się dzieciom prezentów pod choinkę itd.


W imieniu Pani Basi prosimy o pomoc i wsparcie w tym trudnym okresie, kiedy został zniszczony jej świat w którym mogła pomagać spełniać ludzkie marzenia i radości...


Bardzo Dziękuję My za każdą formę pomocy, każdą złotówkę i udostępnienie.


Akcja jest całkowicie charytatywna zorganizowana przez społeczną grupę Akademia Dobrych Pomysłów


Lokalizacja

Katowice, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 51

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
PI
Piotr
20 zł
PP
Pyjter
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
AD
Agnes Dzwonek
100 zł
OL
Olek
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!