id: 2m6mpc

Pola Nadziei dla Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci

Pola Nadziei dla Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci

Nasi użytkownicy założyli 915 483 zrzutki i zebrali 880 965 777 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Polami nadziei chcemy wypełnić świat najbardziej potrzebującym - małym pacjentom Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. 

Już 12 raz zaprosiliśmy do naszej akcji ponad 100 szkół z terenu całego województwa, które reprezentowane przez zaangażowanych pedagogów, oraz oczywiście Rodziców, aktywnie biorą udział w organizowanych przez nas kwestach, przedstawieniach i konkursach. Wspólnie sadzimy jesienią żonkile, aby w trakcie kampanii, móc podziękować nimi za udział

w naszej akcji.

Cieszy nas, że akcja ta, oprócz pomocowego celu ma również charakter edukacyjny. Wszyscy uczniowie biorący udział w kampanii Pola Nadziei mają okazję z bliska poczuć i nauczyć się jak można nieść pomoc bliźnim i być prawdziwym wolontariuszem. Tylko dzięki Państwa wsparciu i opiece wszystko było i nadal jest możliwe.


Aby nie tracić wypracowanego przez lata dobra, nasze Pola Nadziei będą działać również wirtualnie, dlatego i w tym roku zorganizowaliśmy zbiórkę, aby umożliwić Państwu wsparcie nas w tym trudnym czasie.


Jeśli zechcecie Państwo wesprzeć ten szlachetny cel i zebrać pieniądze na rzecz organizacji

Fundacja "Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci", prosimy o przekazywanie datków.

Każdy — zarówno mały, jak i duży — będzie się liczył. Dla nas i dzieci, którymi się opiekujemy, przyda się każdy grosz.


W ubiegłym roku mimo przeciwności losu, Pola Nadziei zakwitły wirtualnie i udało się zebrać w sumie 63 908,90 zł. 

Dziękujemy za wszystkie środki, które trafiły zarówno do naszych puszek tradycyjnych jak i wirtualnych.

Zrzutki są dla naszych Podopiecznych cennym darem płynącym prosto z waszych serc!


Obecnie fundacja ma pod swoimi skrzydłami 65 podopiecznych. Oprócz tego, chcąc wesprzeć dzieci z Ukrainy, które wymagają opieki hospicyjnej, Fundacja "Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci" została wpisana do bazy hospicyjnej.

Zgłosiliśmy tym samym gotowość przyjęcia minimum pięciorga ukraińskich dzieci do objęcia domową opieką paliatywną oraz przyjęcia szóstki dzieci do stacjonarnego Domu Opieki Wytchnieniowej w Żmigrodzie.

Działania te będziemy realizować w ramach Grupy Branżowej do spraw osób z niepełnosprawnościami, współpracując ściśle ze Sztabem Wojewódzkim, który został powołany dla organizacji pozarządowych działających na rzecz uchodźców.


Wierzymy, że choć sytuacja w kraju i na świecie jest niepewna, nam razem uda się wspólnie pokolorować nadzieją świat tym, którzy tego potrzebują. Z góry dziękujemy za każdą formę wsparcia.

POMÓŻ PÓKI JESTEM – to słowa, który widzimy w oczach naszych dzieci. Słowa, których nie wypowiadają rodzice. Słowa, które nam – cywilnym pomagaczom - każą dobrze wykorzystywać każdą chwilę. Prosimy. Nie zwlekajcie, nie odkładajcie pomocy na później. Działajmy dla dzieciaków, póki jeszcze są!

Pamiętajmy, że opieka, którą oferujemy dzieciom nieuleczalnie lub przewlekle chorymi w ich własnych domach, gdzie czują się najbezpieczniej, jest w głównej mierze finansowana ze środków z 1%.


Podaruj nam 1% podatku wpisując KRS 0000 287 982

Pomóż nam działać przez kolejny rok.


Z góry dziękujemy za wsparcie.Lokalizacja

Wrocław, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 6

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków