id: 2m96jn

Ja biegnę, Ty pomagasz - zbiórka na rzecz klubu dla młodzieży z Gliwic

Ja biegnę, Ty pomagasz - zbiórka na rzecz klubu dla młodzieży z Gliwic

Nasi użytkownicy założyli 1 153 775 zrzutek i zebrali 1 198 900 008 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności6

 • Zrobiłem to! Dobiegłem z Gliwic do Barcelony 😃 Zbiórka potrwa jeszcze kilka dni, więc zachęcam do wsparcia r3cd922705dd1183.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Cześć!


Nazywam się Tomasz Sobania i ja jestem biegaczem ekstremalnym, a Fundacja Arka Noego jest organizacją, która od 14 lat zajmuje się pomocą osobom uzależnionym i profilaktyką uzależnień wśród młodzieży ( http://www.arkanoego.gliwice.pl/ )


Co nas łączy? Mamy wspólny cel!


O co chodzi?


Prowadzimy zbiórkę na rzecz klubu, który będzie dla młodzieży z Gliwic alternatywą dla ulicy czy miejskiego parku. Już teraz młodzież może w tym miejscu bezpiecznie spędzić czas przy kubku gorącej czekolady, zagrać w bilarda czy tenisa stołowego, a także porozmawiać z psychologiem czy terapeutą oraz uczestniczyć w różnego rodzaju zajęciach o charakterze profilaktycznym w kontekście alkoholu i narkotyków.


Ale to dopiero początek, bo potrzeby są ogromne.


Klub jest zlokalizowany w okolicy, która słynie z tego, że używki, z tymi "najcięższymi" włącznie, są tutaj dostępne na porządku dziennym, a młodzież ma z nimi kontakt bez większych przeszkód. Celem Fundacji Arka Noego jest dotarcie do młodzieży z pomocą street workerów i stworzenie miejsca, do którego młodzież będzie chętnie przychodzić.


Oczywiście nieodpłatnie. Wszystkie koszty ponosi Fundacja, a naszym celem jest działanie klubu przez lata i zaznaczenie się na trwałe na mapie Gliwic, a szczególnie - okolic ośrodka.


To dlatego prowadzimy zbiórkę, a ja jako biegacz, który co roku w trakcie swoich ekstremalnych biegów, promuje dobre projekty, tym razem chcę wesprzeć właśnie tę inicjatywę.


Mój wysiłek na trasie biegu z Gliwic do Barcelony znaczy tym więcej, im więcej uda nam się uzbierać na rzecz klubu. To jak? Pomożesz?Na co przeznaczymy środki?


 • Na dokończenie remontu i doposażenie przestrzeni w klubie.
 • Na długoterminową działalność bieżącą klubu: na pokrycie kosztów użytkowania przestrzeni, na wynagrodzenia dla terapeutów i psychologów, na zajęcia edukacyjne i profilaktyczne oraz na szereg zajęć, wyjazdów i aktywności, które będą atrakcyjne dla młodzieży.
 • Na przeprowadzenie programów profilaktyki uzależnień w szkołach i promowanie klubu jako miejsca, do którego młodzież w wieku szkolnym zawsze może się zgłosić.
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 3

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Cegiełki i podziękowania
Pocztówka z Barcelony z pozdrowieniami od ekipy Biegu do Barcelony
Wpłacasz 5 dyszek i masz od nas pocztówkę z Barcelony z pozdrowieniami i podpisami :) Wyślemy ją zaraz po zakończeniu Biegu.
50 zł

Kupione 113 z 125

Zakończona
Cegiełki i podziękowania
Magnes z Barcelony + pocztówka z podpisami ekipy Biegu do Barcelony
Za wpłatę 100 lub więcej złotych dostaniesz od nas magnes prosto z Barcelony, a do tego pocztówkę z podpisami i pozdrowieniami od całej naszej ekipy :...
100 zł

Kupione 86 z 95

Zakończona
Inne
Książka z dedykacją
Za wpłatę 200 zł lub więcej dostaniesz ode mnie książkę nt. poprzedniego Biegu - z Częstochowy do Rzymu - z moją dedykacją. Do tego dorzucę pocztówkę ...
200 zł

Kupione 37 z 50

Zakończona

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 750

preloader

Komentarze 36

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Bardzo szczytny cel, robicie dużo dobra dla lokalnej społeczności. Życzę dużo zdrowia oraz wytrwałości oraz pomyślności w realizacji kolejnych projektów!!!

  100 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Gratuluję pasji, zaangażowania i wytrwałości. Powinieneś być przykładem dla tej młodzieży, pokazując jak wiara w obrany cel, zawsze do niego doprowadza, pomimo przeciwności.

  100 zł
 • JK
  Jakub Kot

  Jesteś Wielki! Świetny cel i popieram go całym sercem. Mam nadzieję że w końcu i ja się przełamie i wejdę w ten sportowy świat na codzień. Pozdrowienia!!!

  50 zł
 • PD
  Pzemysław Dąbrowski

  Świetna inicjatywa. Pozdrowienia dla ekipy

  25 zł
 • ŁF
  Tevez

  Swietna inicjatywa i respect za ten bieg, naprawdę

  35 zł