id: 2mjcmc

Specjalistyczni tłumacze na Europejskiej Konferencji 22q11 w Berlinie

Specjalistyczni tłumacze na Europejskiej Konferencji 22q11 w Berlinie

5 285 zł z 10 000 zł
52%
53 dni do końca
91 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Nie czekamy, działamy! Bierzemy sprawy w swoje ręce i jako Stowarzyszenie 22q11 Polska organizujemy dostęp do najnowszych doniesień nt. zespołu 22q11 wszystkim osobom w Polsce, które są nią dotknięte.


Choroby nie widać gołym okiem... Ma 180 objawów (wady serca, rozszczepy podniebienia, zaburzenia metaboliczne, endokrynologiczne i wiele innych), a przeciętny chory doświadcza w ciągu życia aż 30 z nich. Dzisiaj wiemy już, że części z nich można wyjść na przeciw na długo przed tym, zanim dadzą o sobie znać. Kluczowe jest jednak, aby o nich wiedzieć...


20-21 listopada w Berlinie odbędzie się IV Europejska Konferencja 22q11, w trakcie której zostaną przedstawione najważniejsze tematy i najnowsze informacje związane z Zespołem Delecji i Duplikacji 22Q11. Weźmie w niej udzał szesnastu specjalistów, uznanych lekarzy, naukowców i profesorów uniwersyteckich, pochodzących z całej Europy oraz USA. Oczywiście wszyscy będą referować po angielsku...


Aby umożliwić wszystkim rodzicom w Polsce swobodny dostęp do informacji w trakcie konferencji zbieramy fundusze na wyspecjalizowanych tłumaczy, którzy poradzą sobie z medyczną terminologią.


Koszt jest spory i przekracza możliwości finansowe Stowarzyszenia - 12 tys. zł. Organizujemy więc zbiórkę na brakującą cześć - 10 tys. zł.


Znasz rodzinę dotkniętą 22q11? Słyszałeś o wyzwaniach, które wiążą się z tym zespołem? Każda złotówka, którą dzisiaj przekażesz na naszą zbiórkę, może zastąpić tysiące złotych potrzebnych na późniejsze leczenie i terapie!!!


Z góry dziękujemy w imieniu naszym i naszych dzieci!


Czym jest 22q11?

Link do strony wydarzenia.

Link do strony stowarzyszenia.


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 91

AP
Agnieszka Pasturek
ukryta
NW
Natalia
100 zł
PR
Paulina Rogowska
20 zł
EG
Elżbieta Gnidzińska
15 zł
MZ
Aga B.
ukryta
AO
Karol 22q11
80 zł
MF
Magdalena Koźmik
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
WG
Wiola Granz
50 zł
MP
Magdalena Pałęga
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Stowarzyszenie 22q11 Polska

    Bardzo dziękujemy wszystkim za wpłaty - przede wszystkim zaprzyjaźnionym specjalistom, którzy na co dzień pracują z naszymi dziećmi, ale także rodzinom, znajomym... To dla nas bardzo wiele znaczy - dodaje nam to wiary, że walczymy w słusznej sprawie. Dziękujemy!!!! :)

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

Radosna 49/1, 60-593

Poznań, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

743 422 zrzutki

i zebrali

528 213 220 zł

A ty na co dziś zbierasz?