id: 2njn3v

Leczenie Gucia i Axy

Leczenie Gucia i Axy

Nasi użytkownicy założyli 1 036 859 zrzutek i zebrali 1 106 261 754 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Dzisiaj byliśmy na pierwszej wizycie planującej radioterapię, tomografia, biopsja z węzłów chłonnych.
  Koszt 4814zł jeszcze czeka nas 6 wizyt podczas których będzie naświetlanie całość ma się zmieścić w ok 13tyś

  image
  image

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Mam moje stadko rudzielców o które dbam i kocham.

Niestety w tym roku dotknęło nas podwójne nieszczęście. W lutym tego roku zauważyłam u mojej najmłodszej kotki Axy (9lat) narośl na dziąśle, 24 lutego miała zabieg usunięcia tejże narośli, ze względu na to że usunięcie całej narośli wiązało by się z usunięciem zębów weterynarz podjął decyzję o usunięciu w miarę jak największej ilości zmienionej tkanki. Wycinek poszedł do badania histopatologicznego wynik przewlekłe wrzodziejące zapalenie jamy ustnej z silnie aktywną tkanką ziarninową. Po miesiącu zauważyłam że ponownie narośl zaczyna odrastać po konsultacji z weterynarzem postanowiłam udać się do chirurga stomatologa dr.Jerzego Gawora. Udało się 6 czerwca byliśmy w Krakowie na konsultacji, gdzie dowiedzieliśmy się że ząbki po lewej stronie górne i dolne muszą zostać usunięte wraz z naroślą a konkretniej już z kilkoma naroślami. Zabieg ustalony na 23 czerwca.

20 maja u Gucia wysunęła się trzecia powieka, podejrzenie zapalenia spojówki, po kilku wizytach u naszego weterynarza i bezskutecznym leczeniu poradził nam konsultację ze specjalistą. 31 maja wizyta u okulisty stwierdzony zespół Hornera, skierowanie do neurologa. 3 czerwca pierwsza wizyta, potem jeszcze dwie 15 i 29 czerwca. Leczenie objawowe nie skutkuje decydujemy się na Tomografię komputerową. Termin 11 lipiec, pani neurolog powiedziała że u Gucia w klatce piersiowej przy kręgosłupie znajduje się guz który uciska między innymi nerw wzrokowy oka prawego. Do 10 dni dostanę szczegółowy opis. I konsultacja z onkologiem.

12 czerwca wizyta kontrolna z Axą i wynik badania histopatologicznego wycinka pobranego podczas zabiegu rozpoznanie mięsak złośliwy.

Zalecenie radioterapia w Warszawie, w międzyczasie konsultacja z dr Gaworem który jest na urlopie i jego decyzja o jak najszybszym usunięciu zajętych zmianami tkanek i kości w pierwszym dniu po jego powrocie z urlopu. Koszt takiego zabiegu to ponad 4000zł, do tego zalecenie wizyty u dr Jagielskiego w Warszawie i przynajmniej jednej sesji radioterapii.

Niewiem jeszcze jaki to może być koszt, niewiem tez ile wyniesie terapia Gucia. Wszystkie koszty będę na bierząco wstawiać.

Proszę pomóżcie uratować moje rudzielce, ja już wszystkie zaskórniaki powyciągałam i wiem że to za mało, pierwszy raz proszę o jakiekolwiek pieniądze na moje koty. Mam dla nich osobne konto gdzie miesięcznie przelewam pieniądze by mieć na takie właśnie zdarzenie. Konto zostało wyzerowanie dwa razy podczas leczenia Tofika w 2019r i Kini w 2021r niestety ich nie udało się uratować ale wiem że zrobiłam wszystko by to zrobić. Nie chcę ponownie żegnać się z moimi kotami to naprawdę tak bardzo boli 💔💔


Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 90

KI
Parys
ukryta
AK
Agnieszka
6 zł
LK
Lucyna Kucharska
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
10 zł
KI
Karolina i Pusia
2 zł
 
Dane ukryte
50 zł
BE
Beata
50 zł
 
Dane ukryte
5 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków