id: 2nrfuy

Plastic Not Fantastic

Plastic Not Fantastic

46 zł
z 2 000
2%
zakończona
16.05.2021r
5
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 034 028 zrzutek i zebrali 1 099 500 554 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Hej!

Zapytacie pewnie, czym jest "Plastic Not Fantastic"? 🙂 Otóż jest to projekt społeczny mający na celu uświadomienie ludzi, że nadmierne używanie plastiku jest szkodliwe dla naszej planety. Maciek, Janek, Szymon i Mateusz - to właśnie my! Jesteśmy uczniami XII Liceum Ogólnokształcącego im. Marii i Georga Dietrichów w Olsztynie i tworzymy projekt społeczny w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii. Środki pozyskane z tej zbiórki przekazane zostaną organizacji Greenpeace 🌱 oraz WWF 🐼 w celu walki z plastikiem oraz ochrony mórz i oceanów.

Celem naszego projektu jest uświadomienie ludzi, że nadmierne używanie plastiku jest szkodliwe dla naszej planety. W tym celu przeprowadzamy kampanię społeczną i zbiórkę charytatywną na rzecz ograniczenia plastiku. Beneficjentami naszego projektu są ludzie, którym nie jest obojętny los naszej planety, a tym samym innych ludzi. Zależy im na tym, by Ziemia była godnym mieszkaniem dla wszystkich organizmów. Naszych beneficjentów motywuje chęć poprawienia stanu naszej planety i poprawienie jej przyszłości. Często zmotywowani, rzadko mają okazję do wykazania swoich chęci. Dzięki nam mają możliwość chociaż w minimalnym stopniu przyczynić się do zmiany wspólnego dobra na lepsze. Mogą wesprzeć finansowo walkę z plastikiem oraz doedukować się w zakresie ograniczenia plastiku w środowisku naturalnym. Połowę zebranych pieniędzy przekażemy fundacji WWF na ochronę mórz i oceanów, a resztę fundacji Greenpeace na walkę z plastikiem w środowisku naturalnym.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 5

KH
Kasia Huzar-Czub
30 zł
JA
Jan Adamczyk
7 zł
MJ
5 zł
 
3 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!