id: 2nvnwr

Prawie 400 kotów w Fundacji JOKOT potrzebuje wsparcia finansowego

Prawie 400 kotów w Fundacji JOKOT potrzebuje wsparcia finansowego

Opis zrzutki

Fundacja JOKOT (https://www.facebook.com/Fundacja.JOKOT/) to niewielka, ale działająca na dużą skalę organizacja pozarządowa z Warszawy, która pomaga kotom bezdomnym i wolno żyjącym. Sterylizujemy/kastrujemy około 600-700 kotów rocznie, a w naszych przytuliskach i domach tymczasowych mamy prawie 400 podopiecznych. Na poniższym zdjęciu są koty z 1 przytuliska, stan na początek stycznia 2020 r.


fa92ce6df39c1ea3.jpeg


Każdy podopieczny Fundacji JOKOT jest szczepiony, leczony, socjalizowany z ludźmi i innymi zwierzętami, kastrowany/sterylizowany - a potem szuka nowego, bezpiecznego i kochającego domu. Każdy kot ma u nas tyle czasu ile potrzebuje na znalezienie nowego domu, usypiamy tylko zwierzęta nieuleczalnie chore i cierpiące.


Nasze zwierzaki pochodzą z piekła. Żyły w piwnicach, na cmentarzach, głodowały, były chore lub poranione. Teraz są bezpieczne - ale potrzebują wsparcia finansowego aż do czasu znalezienia nowego domu.


d88a28cfb68bd7dc.jpeg


W każdym miesiącu jedzenie i żwirek kosztuje nas minimum 50 PLN dla każdego kota. Jeśli ma on specjalne potrzeby, np. wymagania żywieniowe związane z chorobą - koszty te szybko rosną. Łącznie wydajemy na samo utrzymanie kotów powyżej 20 000 PLN miesięcznie.


Ale najwyższe koszty są związane z lekami i kosztami opieki weterynaryjnej. Miesięcznie płacimy za profilaktykę i leczenie naszych podopiecznych około 10 000 PLN.


Czyli łączne koszty podstawowego utrzymania i opieki weterynaryjnej naszych podopiecznych to około 30 000 PLN miesięcznie.


bea4aa8917797920.jpeg


Dlatego prosimy o pomoc - darowizny i udostępnianie.


Można nas wesprzeć również przez PAYPAL: [email protected]

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

678 922 zrzutki

i zebrali

439 909 173 zł

A ty na co dziś zbierasz?