id: 2p5rz4

Elektryczny chodzik - Trexo i rehabilitacja. Dla 28687 Jarmuziewicz Wiktoria

Elektryczny chodzik - Trexo i rehabilitacja. Dla 28687 Jarmuziewicz Wiktoria

Nasi użytkownicy założyli 1 167 452 zrzutki i zebrali 1 215 068 072 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • W związku z ruchomym kursem dolara, w którym musimy opłacić elektryczny chodzik, część kwoty, która zostanie po zapłaceniu sprzętu, zostanie przeznaczona na rehabilitację Wiktorii, bo sam sprzęt to jedno, ale kluczem do poprawy stanu zdrowia jest i zawsze w życiu Wiktorii będzie regularna i systematyczna rehabilitacja, również ta w chodziku. Rehabilitacja to nasza codzienność od wyjścia Wiktorii z neonatologii w 2014 roku. Wiki nie zna życia bez niej. Ilość godzin zapewnianych przez NFZ nie jest wystarczająca, w związku z czym większość godzin rehabilitacji Wiki ma odpłatną.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Razem z moją 8- letnia córką Wiktoria, prowadzimy aktywny sportowo tryb życia. Niestety, mózgowe porażenie dziecięce na jakie cierpi Wiki, odebrało jej możliwość samodzielnego poruszania się, dlatego staram się aktywizować jej ciało do ruchu, na wszelkie możliwe sposoby. Ludzkie ciało jest stworzone do ruchu, a każdy jego brak odbija się mocno na zdrowiu. Walka o utrzymanie Wiktorii w dobrej kondycji psycho- fizycznej nie jest łatwa, ale nie nie możliwa. Dzięki współczesnej technologii, można dać niechodzącym dzieciom szanse na ruch. Celem naszego zakupy jest elektryczny chodzik Trexo, produkowany przez kanadyjską firmę TrexoRobotic. W naszym kraju taki sprzęt jest niedostępny. Nie jest tez w żaden sposób refundowany, dlatego własnie powstała ta zbiórka, by móc zakupić sprzęt do wspomagania chodzenia dla Wiki.

Ruch i pionizacja daje niechodzącemu dziecku więcej niż tylko mobilność. To poprawa krążenia, lepsza praca jelit, mocniejsze serce, profilaktyka osadzania się kamieni w nerkach. Zdrowe dzieci zapewniają sobie poprzez ruch to wszystko same. Tym, które miały mniej szczęścia można w tym nieco pomóc.

Wierzę, że wspólnie uda nam się zakupić ten sprzęt i dać Wiki mobilność, której tak potrzebuje.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1973

preloader

Komentarze 202

preloader