id: 2p8692

Pokrycie kosztów dojazdów i leczenia Antosi

Pokrycie kosztów dojazdów i leczenia Antosi

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
4 272 zł 
z 50 000 zł
8%
77 dni do końca
72 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Antosia urodziła się 23.08.2020 w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku w ciężkiej zamartwicy okołoporodowej z wrodzonym guzem głowy okolicy ciemieniowo-potylicznej prawej
image

W dniu 02.10.2020 w Copernicus w Gdańsku odbyła sie operacja usunięcia guza  w całości po której wykonano plastykę głowy (z prawej strony Antosia ma przeszczepioną skórę bez włosów).
image

Guz po usunięciu został wysłany do badań patomorfologicznych stwierdzono zmiany melanocytarne oraz nowotwór niezłośliwy tkanki  łącznej i innych tkanek miękkich.

Antosia jest wesołą i pogodną dziewczynką która rozwija się prawidłowo. Główka Antosi od zawsze miała kształt szpiczasty, z wyczuwalną wypukłością w okolicy potylicznej. Kilka miesięcy temu zauważyłam w tej okolicy twardą, niebolesną zmianę guzowatą. 
image

Od czerwca ponownie jesteśmy pacjętkami Akademii Gdańskiej gdzie stwierdzono duży, twardy, nieprzesuwalny guz okolicy potylicznej. W trybie pilnym skierowano nas do Poradni Onkologii Dziecięcej celem pogłębienia diagnostyki. 
Od tego momentu jeździmy na około 2-3 dni na przeróżne badania. Na podstawie oceny patomorfologicznej wycinka guza rozpoznano nowotwór z kręgu infantile NTRK-associated mesenchymal tumors. Wskazane jest badanie molekularne ( FISH lub NGS) celem potwierdzenia obecności rearanżacji genu NTRK.

Jestem matką samotnie wychowującą Antosie ciągle wyjazdy i leczenie jest bardzo kosztowne dlatego tez będę wdzięczna za każde wsparcie o pomoc.❤️❤️
image

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 72

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

878 608 zrzutek

i zebrali

807 719 484 zł

A ty na co dziś zbierasz?