id: 2pdypn

Na zdrowie Macieja!

Na zdrowie Macieja!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
27 691 zł 
z 80 000 zł
34%
zakończona 15.02.2020r
367 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności3

 • Dzień dobry wszystkim wspierającym! Ogromnie Wam dziękujemy za wszelką dobroć jaką nam okazujecie! To dla nas nieocenione! Dzisiaj postanowiliśmy zwiększyć limit zrzutki, gdyż walka Macieja to dopiero początek.
  W tej chwili Maciej jest od 4 dni w szpitalu w Szczecinie, został tu przeniesiony na naszą prośbę, gdyż w Gorzowie niestety jego stan się tylko pogorszył i było już bardzo niebezpiecznie, aż doszło do zagrożenia życia. Zbyt pochopnie ufaliśmy temu co tam robią. Natomiast w Szczecinie opieka jest bardzo dobra. Maciej dostaje bardzo dużo kroplówek z lekami, żywieniem dożylnym, witaminami, minerałami aby go wzmacniać, aby jego ciało miało siłę na regenerację chorych jelit, w ciągu dnia jest to nawet 30-40. Jest pod stałą opieką lekarzy i pielęgniarek, którzy robią wszystko aby pomóc, ulżyć, wyleczyć. Póki co nie wiemy jak długo tam będzie, w miarę nowych wiadomości będę Was informować. Tymczasem prosimy Was cały czas o wpłaty, o dobre myśli płynące w jego kierunku, pozytywną energię i modlitwy. To naprawdę działa cuda! Razem sprawimy, że Maciejowi będzie łatwiej, będzie silniejszy, a jego powrót do domu bliżej! Dziękujemy całymi naszymi sercami!
  Kam & Mac
  Czytaj więcej
 • Cześć Kochani! To jest niesamowite, że mimo iż mamy już 114% na zrzutce dla Macieja to Wy wciąż przekazujecie nam pomoc! :) Dziękujemy najmocniej na świecie! Za każdy jeden grosik. A całość służy do opłacania dojazdów do lekarzy, wizyt w komorze hiperbarycznej, zabiegów akupunktury, suplementów, diety. I jest to tak naprawdę dopiero początek tej walki, więc każda kolejna złotówka jest na wagę złota, aby Maciej mógł jak najdłużej walczyć o zdrowie w najlepszych możliwych warunkach! :)
  Dzisiaj Maciej ma się dobrze, w jelitach poprawa jest minimalistyczna, a to znaczy, że nadal jest ból, nieprzespane noce i ciężka walka, ale z pewnością jest więcej sił, motywacji do działania i przede wszystkim uśmiech pojawia się częściej. Pojawił się też niestety skutek uboczny przyjmowanych leków, zapalenie plamki żółtej w prawym oku co oznacza, że Maciej prawie w ogóle nie widzi na prawe oko :( Ale wierzymy, że jak stan zapalny zejdzie to widzenie w pełni wróci, ale póki co sterydy muszą być podawane jeszcze przez conajmniej 5-6 tygodni, a rekonwalescencja oka może trwać długie miesiące. Także trzymajcie mocno kciuki za to aby jelita się goiły, odbudowywały, aby można było bezpiecznie wyjść ze sterydów, aby eksperymentalny lek rzeczywiście działał, aby Macieja oczy były cały czas bezpieczne, aby rozpuściły się wszelkie przeszkody stojące na drodze do jego pełnego zdrowia!! Dziękujemy za wszystko! Jesteście najwspanialsi :*
  Czytaj więcej
 • Dzień dobry Kochani! ???? Dziękujemy Wam, Maciej i ja, za całe niesamowite wsparcie jakie od Was otrzymujemy. Wszelkie słowa otuchy, wiadomości mocy, telefony miłości, udostępnienia energii! To dzięki Wam Maciej w poniedziałek dostał nowy lek, który mam nadzieję, będzie tym, który nareszcie zacznie pomagać. A to czy działa na prwno dowiemy się za dwa tygodnie podczas kolejnych badań. W tej chwili Maciej każdego dnia czuje się inaczej, raz jest krok do przodu, a raz kroczek do tyłu, ale my cały czas walczymy i nie mamy zamiaru się poddać ????????
  Dziękujemy Wam za tę zbiórkę, która dzisiaj W nocy osiągnęła 100%!!! Dziękujemy !!!!???? Jesteście wszyscy wspaniali!!
  I prosimy, nie przestawajcie! ???? To jest dopiero początek walki o życie Macieja! Pokażmy mu, że razem możemy z tym dziadostwem wygrać!!
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

To dla mojego Macieja, najlepszego przyjaciela, chłopaka, który serce ma ogromne i nigdy nie powie Ci nie. Maciej potrzebuje pomocy! Ja sama nie jestem już tego w stanie zrobić i potrzebujemy Waszej pomocy! Bez Was nie zmienimy jego sytuacji, nie damy mu szansy na wyzdrowienie.

Ta zbiórka ma pomóc Maciejowi w jego walce o zdrowie, o życie. Potrzebujemy środki finansowe, na leki, na suplementy, na odżywki, na specjalistyczną dietę, na regularne wizyty lekarskie, na transport i na życie. Maciej od dwóch miesięcy ma najsilniejszy dotąd rzut choroby Colitis Ulcerosa, a choroba ta w jego życiu jest od 20 lat. Tym razem jednak CU zwala z nóg, zabiera wagę, apetyt, siłę, radość, chęć życia, siłę walki o jutro. Powoduje ból, cierpienie, krzyk, konwulsje, zmienia ciało, doprowadza do łez, zostawia w bezsilności. A Mac chce żyć! Chce żeby ktoś mu w końcu pomógł, tak aby nie musiał nigdy więcej czuć tego co jest teraz. Chcemy razem zwiedzać świat, chcemy mieć dzieci, chcemy szczęśliwie i w zdrowiu dożyć starości. Dlatego potrzebujemy Was, Armii Niesamowitych Ludzi, którzy są gotowi stanąć za nami, aby ułatwić nam tę walkę, wspomóc nasze koszty z tym związane, wspomóc nas jak to tylko możliwe. Wiemy, że możemy na Was liczyć, bo kto nie kocha Maca!? Do dzieła! 

Mac ma urodziny w Sylwestra! Zróbmy mu najlepszą niespodziankę tą zrzutką!!

Całą historię Macieja możecie poznać bliżej na http://comaszwkieszeni.com/2019/01/03/1/

Możecie również wspomóc nas kupując nasze pudełka i pendrive'y na http://www.kamilapiech.com/sklep

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 367

EP
Ewelina Pytkowska
ukryta
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
JF
Joanna Fuksińska
10 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze 13

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

864 108 zrzutek

i zebrali

761 061 395 zł

A ty na co dziś zbierasz?