id: 2pdypn

Na zdrowie Macieja!

Na zdrowie Macieja!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
27 691 zł
z 80 000
34%
zakończona
15.02.2020r
367
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 014 206 zrzutek i zebrali 1 060 531 680 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Dzień dobry wszystkim wspierającym! Ogromnie Wam dziękujemy za wszelką dobroć jaką nam okazujecie! To dla nas nieocenione! Dzisiaj postanowiliśmy zwiększyć limit zrzutki, gdyż walka Macieja to dopiero początek.
  W tej chwili Maciej jest od 4 dni w szpitalu w Szczecinie, został tu przeniesiony na naszą prośbę, gdyż w Gorzowie niestety jego stan się tylko pogorszył i było już bardzo niebezpiecznie, aż doszło do zagrożenia życia. Zbyt pochopnie ufaliśmy temu co tam robią. Natomiast w Szczecinie opieka jest bardzo dobra. Maciej dostaje bardzo dużo kroplówek z lekami, żywieniem dożylnym, witaminami, minerałami aby go wzmacniać, aby jego ciało miało siłę na regenerację chorych jelit, w ciągu dnia jest to nawet 30-40. Jest pod stałą opieką lekarzy i pielęgniarek, którzy robią wszystko aby pomóc, ulżyć, wyleczyć. Póki co nie wiemy jak długo tam będzie, w miarę nowych wiadomości będę Was informować. Tymczasem prosimy Was cały czas o wpłaty, o dobre myśli płynące w jego kierunku, pozytywną energię i modlitwy. To naprawdę działa cuda! Razem sprawimy, że Maciejowi będzie łatwiej, będzie silniejszy, a jego powrót do domu bliżej! Dziękujemy całymi naszymi sercami!
  Kam & Mac
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

To dla mojego Macieja, najlepszego przyjaciela, chłopaka, który serce ma ogromne i nigdy nie powie Ci nie. Maciej potrzebuje pomocy! Ja sama nie jestem już tego w stanie zrobić i potrzebujemy Waszej pomocy! Bez Was nie zmienimy jego sytuacji, nie damy mu szansy na wyzdrowienie.

Ta zbiórka ma pomóc Maciejowi w jego walce o zdrowie, o życie. Potrzebujemy środki finansowe, na leki, na suplementy, na odżywki, na specjalistyczną dietę, na regularne wizyty lekarskie, na transport i na życie. Maciej od dwóch miesięcy ma najsilniejszy dotąd rzut choroby Colitis Ulcerosa, a choroba ta w jego życiu jest od 20 lat. Tym razem jednak CU zwala z nóg, zabiera wagę, apetyt, siłę, radość, chęć życia, siłę walki o jutro. Powoduje ból, cierpienie, krzyk, konwulsje, zmienia ciało, doprowadza do łez, zostawia w bezsilności. A Mac chce żyć! Chce żeby ktoś mu w końcu pomógł, tak aby nie musiał nigdy więcej czuć tego co jest teraz. Chcemy razem zwiedzać świat, chcemy mieć dzieci, chcemy szczęśliwie i w zdrowiu dożyć starości. Dlatego potrzebujemy Was, Armii Niesamowitych Ludzi, którzy są gotowi stanąć za nami, aby ułatwić nam tę walkę, wspomóc nasze koszty z tym związane, wspomóc nas jak to tylko możliwe. Wiemy, że możemy na Was liczyć, bo kto nie kocha Maca!? Do dzieła! 

Mac ma urodziny w Sylwestra! Zróbmy mu najlepszą niespodziankę tą zrzutką!!

Całą historię Macieja możecie poznać bliżej na http://comaszwkieszeni.com/2019/01/03/1/

Możecie również wspomóc nas kupując nasze pudełka i pendrive'y na http://www.kamilapiech.com/sklep

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 367

EP
Ewelina Pytkowska
ukryta
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
JF
Joanna Fuksińska
10 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze 13

 
2500 znaków