id: 2pkrbe

Stwórz razem ze mną nowy "FANTASTYCZNY" świat

Stwórz razem ze mną nowy "FANTASTYCZNY" świat

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 147 337 zrzutek i zebrali 1 195 030 081 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzień dobry. Nazywam się Dawid Krzyżanowski. Mam dwadzieścia cztery lata i od dziesięciu miesięcy piszę powieść fantastyczną o tytule " Cztery światy. Przebudzenie mocy."

Jest to powieść osadzona w czasach średniowiecza, opowiadająca o losach Ankira i Darriona - dwójki przyjaciół wyruszających w swoją wymarzoną podróż w poszukiwaniu skarbów i przygód w głąb krainy o nazwie Varpalla. Jest to z pozoru zwykła ludzka kraina, podzielona na dwa zwaśnione ze sobą królestwa. Szybko jednak okazuje się, iż skrywa ona w sobie wiele "nieludzkich" tajemnic a za sprawą dwójki przyjaciół i odnalezionego przez nich magicznego kryształu, budzą się do życia zaklęte w skale na tysiące lat stworzenia, zmieniając Varpallę w pole nieustającej bitwy. Główni bohaterowie (zyskujący za sprawą kryształu niezwykłe, magiczne umiejętności oraz oręż) przemierzają krainę w poszukiwaniu odpowiedzi i rozwiązań, biorąc udział w dziesiątkach krwawych bitew, przygód i oblężeniach twierdz, poznając przy tym najważniejsze osoby w obu królestwach oraz królową przebudzonych stworzeń - królową Ashati (inteligentna istota o cechach ludzkich), wyjawiającą druzgocącą prawdę o losach Varpalli.

W obawie przed kradzieżą mojego dzieła, nie mogę zdradzić dokładnej fabuły powieści, mogę jednak obiecać, iż jest to zupełnie nowy fantastyczny świat z zupełnie nowymi stworzeniami i świeżymi postaciami a zaskakujące zwroty akcji sprawią, iż przyszłym czytelnikom trudno będzie powrócić do trudów codziennego życia.

By jednak powieść ujrzała światło dzienne i trafiła w ręce czytelników, musi zostać poddana długotrwałemu procesowi redakcyjnemu i wydawniczemu, co oczywiście wiąże ze sobą niemałe koszta, które niestety zdecydowanie przekraczają mój budżet.

Zwracam się więc, z gorącą prośbą o wsparcie mojej zrzutki, dzięki której, być może, uda mi się zrealizować mój cel i wydać powieść która zaciekawi zarówno zwolenników fantasy, jak i tych którzy podchodzą do niej ze sporym dystansem.

Z góry serdecznie dziękuję. Krzyżanowski Dawid.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

MO
Monika
50 zł
DK
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!