id: 2pm8zn

6-osobowa rodzina straciła dom w pożarze

6-osobowa rodzina straciła dom w pożarze

Nasi użytkownicy założyli 1 068 546 zrzutek i zebrali 1 165 658 665 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jesteśmy sześcioosobową rodziną, która straciła dom w pożarze, a razem z nim cały majątek, wspomnienia i wszystkie dobra materialne. Mam na imię Beata i razem z mężem Bartkiem wychowujemy czworo dzieci: Kubę (15), Karolinę (12), Kamila (8) i Emilię (8). Ja pracuję, a mąż jest na świadczeniu rehabilitacyjnym, ponieważ dwa miesiące temu przeszedł operację lewego barku.


W dniu 17.11.2021 w naszym domu wybuchł pożar. Prawdopodobnie nastąpiło zwarcie instalacji elektrycznej. Mąż jako pierwszy zauważył kłęby dymu przy suficie, natychmiast kazał dzieciom uciekać, jedna z córek wybiegła na zewnątrz na boso. Na męża spadł palący się plastik, miał problemy z oddychaniem, więc z płonącego budynku pomógł mu wydostać się nasz sąsiad. Mąż ma poparzenia II stopnia. Ja w tym czasie byłam w pracy.

ue8cae2c65656a78.jpeg


Z domu nie udało się uratować żadnych dóbr osobistych. Zostaliśmy bez niczego, w ubraniach które akurat mieliśmy na sobie. Dogaszanie pożaru trwało do późnych godzin popołudniowych. Pod swój dach przyjął nas sąsiad, który udostępnił nam piętro swojego domu i tu obecnie mieszkamy. W tej chwili nie stać nas a odbudowę domu, jeszcze nie wiemy czy to właściwie ma sens, czy przez poniesione szkody lepiej zrównać go z ziemią i wybudować na nowo. Wciąż nie możemy uwierzyć w to co się stało.
W naszym mieście trwają zbiórki odzieży, obuwia, pościeli, środków higienicznych i przedmiotów codziennego użytku niezbędnych do normalnego funkcjonowania. Tutaj chcemy zebrać fundusze na wynajem tymczasowego mieszkania oraz odbudowę domu na wiosnę. Prosimy o wsparcie i z góry dziękujemy za każdą złotówkę. Wiele to dla nas znaczy!


Tutaj link do artykułu:

https://rrs24.net/2021/11/pilne-6-osobowa-rodzina-z-ropczyc-stracila-wszystko-w-pozarze-potrzeba-pomoc/

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 521

preloader

Komentarze 6

 
2500 znaków