id: 2puaur

Gruzińskie PSY

Gruzińskie PSY

12 430 zł 
z 12 000 zł
103%
zakończona 22.11.2021r
187 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności2 • Czytaj więcej
 • Jeszcze nie cały tysiąc do końca!!!image
  image
  image

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Znaczenie psów w Gruzji znacznie odbiega od tego jak my Polacy je postrzegamy. Tamta społeczność traktuje je jak szkodniki. Zwierzęta są pozbawione szacunku i opieki weterynaryjnej. Nasz projekt chce wzbudzenie poczucie świadomości o tamtejszej sytuacji oraz wsparcie akcji ratujących psy w Gruzji.

Nasza zbiórka organizowana jest przez uczniów Szkół Prywatnych Leonarda Piwoni ze Szczecina w ramach projektu: ZWOLNIENI Z TEORII. 

h0d6da257eccc91c.jpegCzasami zdarza nam się na ulicy zauważyć bezpańskiego psa. Na szczęście są one w dość korzystnym stanie, niestety nie możemy tego samego powiedzieć o kundelkach w Gruzji. Nasi czworonodzy przyjaciele są w tym kraju traktowane jako szkodniki, porównywalne do szczurów. Dzieje się tak, ponieważ nie są one uznawane tam za zwierzęta domowe. Nie zmienia to jednak faktu, iż ich liczba z roku na rok się powiększa. Idąc ulicą można zauważyć poranionego oraz wychudzonego psa. Niestety nie mówimy tu o małych zadrapaniach lecz o głębokich ranach, które czasem sięgają aż do kości. Pozostaje zadać nam pytanie, w jaki sposób możemy polepszyć życie tych czworonogów? Tutaj pojawia się nasz projekt „Gruzińskie psy”.


Naszym celem jest polepszenie chociaż w niewielkim stopniu ich obecnego życia. Za pomocą social mediów oraz papierowych ulotek zapoznamy ludzi z naszego otoczenia z tą krytyczną sytuacją. Utworzymy zbiórki pieniężne, których dochody zostaną przeznaczone dla psów z Gruzji. My osobiście powiększymy liczbę zebranych pieniędzy, poprzez zrobienie Dnia Przedsiębiorczości oraz sprzedaży odzieży używanej. Zebrane datki polecą razem z wybranymi uczestnikami do Gruzji, gdzie zostaną za nie kupione: karmy, koce, leki, zabawki. Wyjazd do Gruzji planowany jest w grudniu 2021.

Nasz facebook: GruzinskiePSY

ncd432d6131d5754.jpeg

Zwierzęta dostaną również nowy dach nad głowa. Mamy nadzieje, iż przez zapewnienie wymienionych wyżej rzeczy gruzińskie psy będą czuć się bezpiecznie oraz żyć pogodnym życiem. 

Dla wszystkich odwiedzających Szczecin przygotowaliśmy darmową grę miejska z wieloma atrakcjami - https://en.actionbound.com/bound/gruzinskiepsy?fbclid=IwAR1fhqO4WiZXJFSpvBSYpF76FRBKmgF3wWmWLcItkuEjoYlPtSc1XHCk4poafc7ffc31ac0bcac.jpeg

Nawiązaliśmy współpracę z Dog Organisation Georgia, wyjazd do Gruzji planowany jest na przełomie grudnia/stycznia i ma na celu:

 • kupienie karmy dla bezdomnych psów
 • wsparcie prowizorycznych schronisk dla psów
 • zakup kocy, materiałów do budowy bud
 • zakup leków

Nie przelewamy pieniędzy, wszystko zrobimy osobiście na miejscu!!!


Film: 

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 187

EN
Emil Nowakowski
200 zł
W
Www
20 zł
JZ
Joanna Z.
70 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
XN
Janina Nowak
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
75 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 2

 
2500 znaków

Lokalizacja

Sebastiana Klonowica 3, 71-241

Szczecin, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

800 515 zrzutek

i zebrali

620 857 862 zł

A ty na co dziś zbierasz?