id: 2puf5z

rehabilitacja Pani Zosi

rehabilitacja Pani Zosi

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat
Ta zrzutka nie ma jeszcze skarbonek
Dodaj skarbonkę do zrzutki

Nasi użytkownicy założyli 1 066 456 zrzutek i zebrali 1 161 494 720 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

3FvtSDPiCt6joYek.jpgZwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc w zapewnieniu godnego życia, pomocy i rehabilitacji dla naszej Pani Zosi.

Pani Zosia całe życie związana była ze sportem. Od najmłodszych lat trenowała akrobatykę sportową. Osiągała wysokie wyniki.E8VhRhqcn8Acf9LN.jpg


Pasja do sportu poprowadziła ją w dalszą akrobatyczną drogę - została trenerem, sędzią krajowym i międzynarodowym. 

Pani Zosia to ciepła, sympatyczna, kochana i najbardziej troskliwa osoba jaką znamy, uwielbiana przez dzieci. Mimo starszego wieku -77 lat dalej była czynnym trenerem najmłodszych grup w klubie Acro Club Świdnica.

R9Z3sNhxQG0KkDa9.jpgNiestety 9 października życie pani Zosi wywróciło się do góry nogami. Nasza kochana trenerka będąc na działce i sadząc rośliny, źle się poczuła i upadła. Mąż, który akurat w tym momencie poszedł do sklepu, wracając znalazł Panią Zosię leżącą na ziemi i od razu wezwał pomoc. W szpitalu - przedstawili Nam najgorszy scenariusz - samoistny udar krwotoczny. Pani Zosia jest nieprzytomna i nieświadoma, ma niedowład lewej strony. Stan jest bardzo ciężki. Niestety niedługo będzie musiała opuścić szpital. Mąż Andrzej 77 letni człowiek po 7 operacjach, schorowany nie będzie w stanie zająć się żoną. Chcemy zapewnić Pani Zosi dobrą opiekę i pomoc w tej ciężkiej drodze.

DJQPXbzJNVEt2Eju.jpg

Wv7QjemTpGGSxhTd.jpg


Codziennie Mąż, Rodzina i pracownicy Acro Clubu odwiedzają Panią Zosię. Dzieci przygotowują piękne rysunki w nadziei, że się obudzi i wróci do Nas. Wszystko jest możliwe, konieczna jest intensywna rehabilitacja - która niestety jest bardzo kosztowna i mąż Pani Zosi nie jest w stanie udźwignąć takiej kwoty.

QkXWUMAFozBWZ81r.jpgZwracamy się do wszystkich o pomoc dla Pani Zosi - liczy się każda złotówka.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 236

preloader

Komentarze 25

 
2500 znaków