id: 2pw7fu

Foteliki dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łodzi- zrzutka Osiem Gwiazdek :)

Foteliki dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łodzi- zrzutka Osiem Gwiazdek :)

5 389 zł 
z 2 500 zł
215%
zakończona 21.07.2018r
231 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Zrzućcie się wspólnie z Osiem Gwiazdek na foteliki dla tych najbardziej potrzebujących :)

Przeglądając dzisiaj wiadomości na Facebooku natknęliśmy się, na profilu 'Rodzina jest dla dzieci' na następujący post: "Kilkutygodniową Zuzię trzeba było interwencyjnie odebrać z rodzinnego domu, bo rodzice byli zbyt pijani, by zajmować się swoją małą córeczką. Stasiu mieszka od kilku miesięcy w domu dziecka, ale co najmniej raz w tygodniu trzeba go wozić do lekarza specjalisty. Każde dziecko, które wychowuje się w placówce lub właśnie do niej trafia, podróżuje czasami samochodem. A mali pasażerowie muszą być przewożeni w fotelikach samochodowych. Jak każdy sprzęt one również z czasem się zużywają. Dlatego potrzebne są kolejne, a zwłaszcza te dla najmłodszych dzieci - noworodków i niemowlaków do roku."

POMOŻEMY!

Kochani fani, przyjaciele, klienci Osiem Gwiazdek- wspólnie z nami wrzućcie grosik do tej wirtualnej skarbonki, której całość przeznaczymy na foteliki dla łódzkiego MOPSu. Wierzymy, że każde dziecko na świecie powinno móc przemieszczać się w aucie w sposób wygodny a przede wszystkim bezpieczny. I chcemy pomóc w realizacji tego celu tym, którzy tej pomocy potrzebują najbardziej. DO BOJU! Z zebranej kwoty zorganizujemy foteliki dla Wydziału Wspierania Pieczy Zastępczej przy ul. Małachowskiego 74 w Łodzi oraz postaramy się nauczyć pracowników jak z nich poprawnie korzystać :) Im więcej uda nam się zebrać tym lepiej cel podstawowy to fotelik w każdej grupie wagowej, a później... to zależy od waszej hojności :)

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 231

preloader

Komentarze 13

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

880 338 zrzutek

i zebrali

810 711 820 zł

A ty na co dziś zbierasz?