id: 2py7kg

Pomózmy Pani Barbarze

Pomózmy Pani Barbarze

Nasi użytkownicy założyli 1 068 378 zrzutek i zebrali 1 165 371 552 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Pragniemy podziękować wszystkim ludziom dobrej woli za pomoc, szczodry gest, okazane serce i wrażliwość. Nasz cel został osiągnięty :) Teraz pora na organizację techniczną naszego przedsięwzięcia, w piątek ruszamy po odbiór gołębnika, a już w najbliższą sobotę planujemy przekazanie DARU.  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witam Wszystkich serdecznie, celem naszej zbiórki jest wsparcie naszej Pani Barbary... Pani Basia to wspaniała kobieta z sercem na ręku, mimo swoich problemów nie odmówi nikomu pomocy i wsparcia, dlatego i my chcielibyśmy się jakoś jej odwdzięczyć i spełnić jej marzenie.


 Jestem prezesem sekcji 4 Pobiedziska Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych Pani Barbara jest członkiem stowarzyszenia. Osiąga znakomite wyniki na szczeblu sekcyjnym jak i oddziału niestety jak to w życiu bywa doświadczyła poważnej choroby. Kilkanaście lat temu nerki przestały pracować, była dializowana. W końcu doczekała się przeszczepu, niestety po 12 latach nastąpiło odrzucenie organów i jej życie ponownie legło w gruzach :( Dializy co 2 dni, dieta, restrykcje i codzienna obawa o własne życie. Dodatkowo jest osobą samotną. Sama nie radzi sobie z technicznymi sprawami a sami dobrze wiemy, szczególnie hodowcy, że wielu już poddałoby się na jej miejscu. a ta kobieta walczy o swoją pasję, która daje jej siłę do codziennej walki, pozwala jej to zapomnieć o chorobie. Ludzie znający Panią Barbarę wiedzą ile miłości w to wkłada, potrafi rozmawiać ze swoimi pupilami i spędzać całe godziny pomiędzy dializami. Podczas rozmów z Panią Basią niejednokrotnie mówiła że marzy się jej nowy gołębnik, że jej stary już się sypie,a nie ma mocy finansów i zdolności do odbudowy. 


Dlatego z tego miejsca proszę wszystkich chętnych o wsparcie naszej akcji oraz wpłaty na zakup nowego gołębnika który chcemy sprezentować Pani Basi (będzie on kompletnie nowy zakupiony od producenta) . Dajmy jej nadzieję, pokażmy że życie potrafi spłatać i miłe niespodzianki ;)

Z góry dziękuję

Prezes Sekcji Pobiedziska

Marcin Duszka cea4bcedcbd52406.jpeg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 64

JS
IARO SP. Z O. O.
209 zł
MI
200 zł
AM
Artur Miłek
200 zł
MD
Bernard Matuszak
200 zł
RM
Dariusz Jagodziński/Jurek Witczak
150 zł
RM
Grzegorz Kowalski/Krzysztof Kondej
150 zł
JS
Andrzej Weydmann
150 zł
MS
130 zł
JS
Jarosław Szczepaniak
100 zł
JS
Zenon Szczepaniak
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 37

 
2500 znaków