Ostry cień mgły pokonał auto medyka, pomóżmy mu dojeżdżać do pracy! Zbieramy na nowe lub remont starego ID: 2pznp5

Ostry cień mgły pokonał auto medyka, pomóżmy mu dojeżdżać do pracy! Zbieramy na nowe lub remont starego ID: 2pznp5

170 zł z 30 000 zł

0%

170 zł

170 zł

z 30 000 zł

zakończona

zakończona

31.07.2020r

13

13

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Siemanko!

Mój przyjaciel Tomek jest Ratownikiem walczącym na pierwszej linii frontu z pandemią COVID-19 (Koronawirus). Codziennie musi pokonywać kilkadziesiąt kilometrów z domu do pracy w Państwowym Ratownictwie Medycznym. Od dłuższego czasu zamartwia się czy pewnego dnia auto nie odmówi posłuszeństwa, ciągłe remonty samochodu pochłaniają wiele środków i czasu, którego połowę (lub więcej) w miesiącu poświęca walce o ludzkie życie. Chciałbym, abyśmy dali mu chwilę spokoju, wytchnienia i radości w postaci pojazdu, który go nie zawiedzie.

nf9005c16612e367.jpeg

Wiem, że Tomek nie jest w stanie obejść się bez auta - komunikacja miejska w jego okolicy prawie nie istnieje - podróż do pracy trwałaby około 3h w jedną stronę w dzień powszedni.

Tomek nigdy nikomu nie odmawia pomocy. Zawsze można na niego liczyć. Do pacjenta wychodzi z sercem na dłoni. Kocha swoją pracę, mimo że w dobie pandemii jest śmiertelnie niebezpieczna, dalej chce ją wykonywać i robi to z pasją i pełnym zaangażowaniem. Gdy tylko COVID-19 zaczął pojawiać się w Polsce, on jako jeden z pierwszych jeździł na specjalnie stworzonej koronawirusowej karetce do szpitali zakaźnych. Wielu ludzi nawet pracujących lata w ratownictwie nie chciało podjąć się pracy w tych karetkach, On jednak mimo młodego wieku wykazuje się ogromną odwagą i sercem dla ludzi którym zagraża niebezpieczeństwo, nie obawia się narazić swojego życia dla nas wszystkich w tak trudnych czasach. Tomek nigdy nie prosi o pomoc, zawsze stara poradzić sobie sam i tym razem tak jest, w pracy przebywa praktycznie cały czas, nie ma możliwości na długo pozostawić auta u mechanika jednak, ostatnio wydał bardzo dużo pieniędzy na niekończące się remonty, ciągle się tym denerwuje, za swoje poświęcenie zarabia raptem 20 zł brutto za każdą przepracowaną godzinę. Widzę to jak jest mu ciężko i dlatego stworzyłem tę zrzutkę.


Pokażmy, że my też potrafimy pomóc! Zostańmy jego BOHATERAMI, choć często tak nazywany on bohaterem się nie czuje, mimo że na tytuł ten zasługuje!

Wpłacający13

W
Wojtek
29,13 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
10 zł
GK
Gosia Kos
10 zł
JO
Jan Orliński
10 zł
ID
Ignacy Dużyński
10 zł
HJ
Hubert Janoszka
5 zł
GF
Gosia Furmanek
50 zł
 
Dane ukryte
3,76 zł
S
Soberek
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
  • JO
    Jan Orliński

    Niech się chłopak trzyma, niech samochodzik (nowy lub stary) dobrze służy i niech dalej walczy z Ostrym Cieniem Mgły! Pozdro :)

    10 zł
  • Jakub G

    Moja cegiełka na auto, dla Bohatera Medyka. Polecam film na YouTube „Koronawirus i co teraz? | niesamowita animacja”.

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

557 725 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?