id: 2spwg3

Wsparcie pokrycia kosztów wynajmu lokalu Fundacji

Wsparcie pokrycia kosztów wynajmu lokalu Fundacji

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
106 zł
z 2 000
5%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 033 733 zrzutki i zebrali 1 098 840 591 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nasza Fundacja działa na rzecz osób transpłciowych. Prowadzimy też Wolontariat Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Wszystkie działania prowadzimy bezpłatnie. Szukamy pomocy w utrzymaniu i wyremontowaniu lokalu, jaki pozyskaliśmy na siedzibę fundacji.

Lokal, który pozyskaliśmy, wymaga nakładów remontowych i generuje stałe koszty utrzymania, których w chwili obecnej nie jesteśmy w stanie pokryć sami. Bez posiadania własnego lokalu nasze możliwości działania są bardzo ograniczone. Działamy od pół roku. W ramach wsparcia osób transpłciowych, prowadzimy grupę wsparcia, punkt konsultacyjno-informacyjny, telefon zaufania. Bierzemy udział w fakultetach ze studentami. Obecnie opracowujemy plan szkolenia dla poznańskiej Policji w zakresie zagadnień prawnych, medycznych i społecznych transpłciowości. Na każdym kroku staramy się przełamywać uprzedzenia i obalać stereotypy. W tym celu uruchomiliśmy Wolontariat Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. W ramach Wolontariatu prowadzimy dyżury, podczas których każdy może przyjść i ćwiczyć pod okiem wolontariuszy, jak prawidłowo prowadzić RKO, zobaczyć, jak działa AED. Prowadzimy też kursy dla Wolontariuszy, zarówno na potrzeby naszego Wolontariatu, jak i dla innych organizacji.

Nasz lokal pozwoli nam zwiększyć częstotliwość kursów i dyżurów, da miejsce dla spotkań grupowych i konsultacji indywidualnych. Pozwoli nam wprowadzać kolejne projekty w ramach naszego Wolontariatu i tworzyć swoją własną, przyjazną przestrzeń.

Pomóżcie nam utrzymać nasz lokal.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 5

SW
Switlana
50 zł
MA
Margoo
25 zł
AG
Anna groszak
20 zł
AP
Agnieszka Pellowska
10 zł
 
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!