id: 2spwg3

Wsparcie pokrycia kosztów wynajmu lokalu Fundacji

Wsparcie pokrycia kosztów wynajmu lokalu Fundacji

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
106 zł 
z 2 000 zł
5%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Nasza Fundacja działa na rzecz osób transpłciowych. Prowadzimy też Wolontariat Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Wszystkie działania prowadzimy bezpłatnie. Szukamy pomocy w utrzymaniu i wyremontowaniu lokalu, jaki pozyskaliśmy na siedzibę fundacji.

Lokal, który pozyskaliśmy, wymaga nakładów remontowych i generuje stałe koszty utrzymania, których w chwili obecnej nie jesteśmy w stanie pokryć sami. Bez posiadania własnego lokalu nasze możliwości działania są bardzo ograniczone. Działamy od pół roku. W ramach wsparcia osób transpłciowych, prowadzimy grupę wsparcia, punkt konsultacyjno-informacyjny, telefon zaufania. Bierzemy udział w fakultetach ze studentami. Obecnie opracowujemy plan szkolenia dla poznańskiej Policji w zakresie zagadnień prawnych, medycznych i społecznych transpłciowości. Na każdym kroku staramy się przełamywać uprzedzenia i obalać stereotypy. W tym celu uruchomiliśmy Wolontariat Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. W ramach Wolontariatu prowadzimy dyżury, podczas których każdy może przyjść i ćwiczyć pod okiem wolontariuszy, jak prawidłowo prowadzić RKO, zobaczyć, jak działa AED. Prowadzimy też kursy dla Wolontariuszy, zarówno na potrzeby naszego Wolontariatu, jak i dla innych organizacji.

Nasz lokal pozwoli nam zwiększyć częstotliwość kursów i dyżurów, da miejsce dla spotkań grupowych i konsultacji indywidualnych. Pozwoli nam wprowadzać kolejne projekty w ramach naszego Wolontariatu i tworzyć swoją własną, przyjazną przestrzeń.

Pomóżcie nam utrzymać nasz lokal.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 5

SW
Switlana
50 zł
M
Margoo
25 zł
AG
Anna groszak
20 zł
AP
Agnieszka Pellowska
10 zł
 
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

798 653 zrzutki

i zebrali

617 830 919 zł

A ty na co dziś zbierasz?