id: 2udgz7

Reprezentacja Polski Osób Niesłyszących w piłce nożnej i futsalu mężczyzn potrzebuje waszego wsparcia.

Reprezentacja Polski Osób Niesłyszących w piłce nożnej i futsalu mężczyzn potrzebuje waszego wsparcia.

Nasi użytkownicy założyli 939 617 zrzutek i zebrali 932 172 101 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Reprezentacja Polski osób niesłyszących mężczyzn w piłce nożnej i futsalu potrzebuje waszego wsparcia aby móc odpowiednio przygotowywać się ważnych zawodów w 2023 roku. Czekają nas Mistrzostwa Świata w piłce nożnej i futsalu.

Polski Związek Sportu Niesłyszących jest w trudnej sytuacji finansowej i nie jest w stanie zorganizować wszystkie zaplanowane zgrupowania przygotowawcze do wspomnianych Mistrzostw Świata.

Obecna sytuacja dotknęła nas tak samo jak wszystkich i budżet zaplanowany nie pokrywa się z obecnymi wzrostami cen i stąd te nasze problemy. O sponsora również jest bardzo ciężko w dzisiejszych czasach. Niestety o naszym sporcie w świecie ciszy nie mówi się tak głośno…


My chcemy zrobić "hałas" ale potrzebujemy się dobrze przygotować do zawodów organizując liczne zgrupowania i mecze kontrolne a na to też trzeba środki finansowe żeby móc wynająć boisko czy halę sportową oraz zakwaterowanie dla zawodników.


W poprzednich Mistrzostwach Europy w 2018 roku w Finlandii Polacy zajęli wysokie 6 miejsce w Europie. Podczas Mistrzostw Europy futsalu we Włoszech w 2022 roku Polacy zajęli 13 miejsce.


Polska Reprezentacja osób niesłyszących w piłce nożnej i futsalu jest oparta na zawodnikach którzy w 2016 roku zdobyli Mistrzostwo Europy do lat 21. Zależy nam na tym aby praca którą wykonujemy wznosiła nas na kolejny poziom sportowy. Efekty naszej pracy to wspomniane 6 miejsce na Mistrzostwach Europy futsalu w 2018 roku oraz bardzo znaczący sukces jakim był awans w 2021 roku na Igrzyska Olimpijskie naszej Reprezentacji w piłce nożnej mężczyzn.


Sukces historyczny dlatego że od 1924 roku odkąd są organizowane Igrzyska Olimpijskie Osób Niesłyszących pierwszy raz męska Reprezentacja Polski w piłce nożnej wzięła udział w Igrzyskach – jak łatwo policzyć 98 lat czekaliśmy na to żeby wziąć udział w tak ważnym turnieju każdego sportowca jakim są Igrzyska Olimpijskie.

Polacy zaprezentowali się bardzo dobrze jak na pierwszy udział w Igrzyskach które odbyły się 1-15 maja 2022 w Caxias do Sol w Brazyli i ostatecznie zajęli 8 miejsce na 20 zespołów z całego świata.


Chcemy kontynuować naszą pracę i DUMNIE Reprezentować POLSKĘ na zawodach międzynarodowych. Chcemy żeby było o nas głośno i nie tylko w świecie ciszy…

 

Zebrane pieniądze przeznaczymy na:

- organizacje zgrupowania – hotel, wyżywienie, wynajem boiska

- odżywki dla zawodników

- sprzęt sportowy

- badania lekarskie

- organizacja meczów kontrolnych – wynajem boiska, sędziowie

Liczymy na państwa wsparcie i z naszej strony możemy zagwarantować że zrobimy wszystko aby jak najlepiej mimo trudności przygotować się do zawodów !!


DLA OSÓB KTÓRE HOJNIE WESPRZĄ NASZA REPREZENTACJE PRZEWIDIANA JEST NAGRODA NIESPODZIANKA

 

Dziękujemy


Trenerzy i zawodnicy 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 57

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
500 zł
MP
Maciej Paszkiewicz
20 zł
SM
Sławek Michalski
10 zł
LG
13 zł
 
Dane ukryte
ukryta
PK
Piotr Kielar
20 zł
PM
Piotr Mielcarek
10 zł
FW
Wiesiek Żurek
100 zł
DP
Del Piero
ukryta
Zobacz więcej