id: 2uurpd

Leczenie i rehabilitacja-Pomóżmy Madzi wrócić do sprawności.

Leczenie i rehabilitacja-Pomóżmy Madzi wrócić do sprawności.

 
Łukasz Kornatka

Aktualności2

  • Jeśli chodzi o stan Magdy.... mowa lepsza (komunikatywnie), porusza się za pomocą chodzika i pomocy osoby. W bardzo w słabym stanie jest ręka i dłoń - brak ruchomości. Brak samodzielności w funkcjonowaniu i wykonywaniu podstawowych funkcji życiowych.

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.

Opis zrzutki

Pomóżmy Magdzie wrócić do życia sprzed udaru mózgu. 


Kilka dni temu świat Magdy runął w jednej chwili. Zdrowa, pełna energii,

zawsze gotowa nieść pomoc innym - nagle sama potrzebuje naszej pomocy.

Udar - zawał mózgu odebrał jej sprawność, a przed nią długa i kosztowna walka

o odzyskanie samodzielności.


Dziś każdy dzień to wysiłek i ból, ale też ogromna determinacja. Magda marzy o tym, aby znów samodzielnie chodzić, mówić bez trudności, móc przytulić swoich bliskich bez ograniczeń. Niestety, leczenie i intensywna rehabilitacja są bardzo drogie -

a liczy się każda godzina ćwiczeń, każdy zabieg, każde wsparcie specjalistów.


Ja, mąż - jej przyjaciele, rodzina i wszyscy, którzy ją znają - wierzymy, że wspólnie możemy pomóc Magdalenie stanąć na nogi.

Dlatego prosimy: jeśli możesz, dorzuć swoją cegiełkę. Każda złotówka to krok bliżej do zdrowia, a każde udostępnienie zrzutki to szansa, że dotrzemy do kolejnych dobrych serc. 


Magda całe życie dawała z siebie wszystko dla innych.

Teraz my możemy zrobić coś dla niej!

Dziękujemy za każdą pomoc - razem możemy sprawić, że Magda znów będzie mogła cieszyć się życiem.

Oferty/licytacje

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze żadnych ofert/licytacji.

Komentarze 4

 
2500 znaków
  •  
    Łucja

    Obraz z mchu

    80 zł
  •  
    Artur Lebda

    Oby walka "z tą górą" okazała się dla was kolejną wspólną trasą by razem stanąć na szczycie z uśmiechem! 🙂

    200 zł
  •  
    Agnieszka Pałka

    Szybkiego powrotu do zdrówka! 🌷 trzymam kciuki! 🌷🌷🌷

    100 zł
  •  
    Zosia Mihilewicz

    Trzymam kciuki!

    150 zł
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez