Pomóż odbudować nasz dom w Puczycach ID: 2uvjpz

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

13 027 zł z 150 000 zł

8%

13 027 zł

z 150 000 zł

66 dni

do końca

133

wspierających
8%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Dom – spokojna przystań, oaza spokoju, miejsce pełne miłości i ciepła. W jednej chwili straciliśmy to wszystko. 2 listopada ogień doszczętnie strawił poddasze naszego domu w Puczycach oraz znacznie uszkodził pozostałe pomieszczenia. Wraz z mężem i trójką naszych małych dzieci prosimy o pomoc w odbudowaniu naszego miejsca na Ziemi.

2uvjpz-d931bce0.png

Pomóżcie nam zacząć od nowa!

Świat stanął w miejscu. Na naszych oczach płonął cały dorobek życia. Miejsce przepełnione miłością i wspomnieniami. Ogień nie miał litości. Spalił ubrania, dziecięce zabawki, dokumenty, zdjęcia...

To wszystko możemy odzyskać z Waszą pomocą! Bo siła i solidarność ludzi o dobrych sercach potrafi góry przenosić! Dzięki Wam w naszym życiu, a przede wszystkim w życiu naszych dzieci na nowo może zagościć spokój.

Dom do odbudowy!

Całkowitemu zniszczeniu uległo poddasze mieszkalne. Pozostał tylko popiół i resztki ubrań. W kilka minut zniknęły szafki, książki, łóżka... Pozostałe pomieszczenia również nie nadają się do zamieszkania. Ze ścian odpada tynk, sufit się wybrzuszył, a podłoga pod wpływem temperatury i wody nie nadaje się do użytku. W dachu wycięto dziurę, by szybciej ugasić szalejący wewnątrz pożar. W najlepszym wypadku nasz dom czeka generalny, kosztowny remont. W najgorszym – budowa od podstaw. To wszystko wymaga czasu, a przede wszystkim pieniędzy, których nam brakuje. Dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc – każda złotówka jest na wagę złota i przybliża naszą rodzinę do nowego, bezpiecznego i ciepłego domu.

2uvjpz-612249d5.png

2uvjpz-73ebaff8.png

Szybka pomoc nas ocaliła!

Gdy wybuchł pożar, w domu byłam z dwójką najmłodszych dzieci – 2-letnią córką Emilką i 4-letnim synem Kubusiem, który jako pierwszy zauważył dym na poddaszu. Mój mąż Piotr i najstarszy, 6-letni syn Wojtuś byli w tym czasie poza gospodarstwem. Dzięki błyskawicznej interwencji sąsiadów i straży pożarnej nikt z nas nie ucierpiał, ale dom nie nadaje się do dalszego mieszkania w nim.

Przyczyny tragedii bada policja. Tymczasem my zbieramy siły do walki o lepszą przyszłość dla siebie, a przede wszystkim dla naszych dzieci. Wygramy to starcie ze skutkami ognistego żywiołu tylko z Waszą pomocą. Każda złotówka ma znaczenie. Pozwoli nam przetrwać ten niezwykle trudny czas oraz pomoże odbudować bezpieczny azyl dla trójki naszych kochanych dzieciaczków.

Z góry dziękujemy za każdą najdrobniejszą wpłatę. Pamiętajcie, dobro powraca, a jego czynienie sprawia, że jesteśmy szczęśliwsi!

Wpłacający133

 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

422 252 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?