id: 2uwfmf

Świąteczne wsparcie dla dzieci z ZOL Jaszkotle #CHCIANE

Świąteczne wsparcie dla dzieci z ZOL Jaszkotle #CHCIANE

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
72 428 zł 
z 100 000 zł
72%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności1

 • Kochani! Tym razem mamy dla Was coś wyjątkowego💝

  Macie okazję wziąć udział w aukcji charytatywnej - do wylicytowania unikatowa ⬛ KWADRATOWA⬛ płyta winylowa z nagraniem kolędy "Lulajże Jezuniu" w wykonaniu podopiecznych ZOL Jaszkotle!


  Aukcja trwa do 24.12 do godziny 18:00 pod dzisiejszym postem na facebookowym profilu Zrzutka.pl.


  Zapraszamy do udziału! Powodzenia!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Potrzebujemy Twojej pomocy, aby dalej odmieniać los najbardziej potrzebujących maluchów z ZOL Jaszkotle! Sprawmy im wspaniały prezent na święta- nowe sale do rehabilitacji. Pomóżmy im skorzystać z prawa do szczęścia!

lc9098f8c0d1c29d.jpeg


Mali podopieczni


ZOL Jaszkotle to wyjątkowe miejsce, którego magię widać szczególnie w święta. Tutaj wreszcie na twarzyczkach dzieci zagościł uśmiech, oczom zostało przywrócone ufne spojrzenie, a rączki same wyciągają się do przytulania. Niezwykłe, ale prawdziwe. Jaszkotlowy paradoks:  tu odrzucenie zyskuje nową jakość. Smutek zamienia się w śmiech. Samotność…znika.


Trafiają tu maluchy z licznymi wadami i zaburzeniami. Te rokujące i te na stałe podłączone do urządzeń podtrzymujących funkcje życiowe. Opiekę nad chorymi i potrzebującymi przejmuje obsługa, która w pełni zaangażowana niesie pomoc i miłość każdej maleńkiej istocie. Aktualnie 62 dzieci ma możliwość mieszkania pod dobrą, troskliwą opieką pracowników medycznych w Jaszkotlu. Tu zaczęły na nowo się uśmiechać i ufać ludziom. Niejednokrotnie wyprowadzone z najtrudniejszych schorzeń stąd właśnie zostają zabrane do nowych domów.


Dzieciaki z Jaszkotla dziękując za wsparcie już teraz przygotowały dla Was wyjątkowy Świąteczny prezent - kolędę. Zawsze uwielbiały śpiewać i kolędować, ale tym razem przeżyły prawdziwą przygodę nagrywając "Lulajże Jezuniu" w prawdziwym studio nagraniowym w unIQ studio. A wspólne kolędowanie i nagrania uwieczniła w teledysku ekipa Play More Productions
Jak to jest możliwe? Świąteczne podziękowania.


Wszystko dzięki ludziom, których serca i zaangażowanie mają moc transformowania smutku i słabości w siłę, porzucenia w miłość, a choroby w zdrowie. I dlatego temu miejscu warto dać wsparcie, otworzyć szersze możliwości działania.


w6ab7418b3f7a404.jpeg


Podziękowania od załogi Jaszkotla dla wszystkich wspierających:


"Dzięki Wam to się udaje. Pragniemy wyrazić naszą szczerą wdzięczność za ogromne  wsparcie i życzliwość. Toczymy trudną i nierówną walkę, w której stawką jest zdrowie i życie naszych małych Podopiecznych, a otrzymana z różnych stron pomoc, nadaje ogromny sens  naszej pracy. Dzięki Waszej pomocy jesteśmy w stanie każdego dnia zmieniać świat naszych Podopiecznych. Dzięki pomocy i wsparciu ludzi o wielkim serc udało się nam m.in. :

- wyposażyć nasze sale terapeutyczne w nowe pomoce i sprzęty

- wyremontować salę zabaw

- dokonać remontu pokoi dziecięcych, wyposażyć je w nowe meble i dekoracje

- zorganizować dzieciom wyjazd wakacyjny

- zakupić dzieciom nowe gry, zabawki, książki oraz ubrania."


l5d3901ff70f6a15.png


Cel świątecznej zbiórki:


Głównym celem jest remont nowych pomieszczeń do rehabilitacji, które umożliwią dodatkowe zajęcia rehabilitantom i fizjoterapeutom w przyjaznych dla dzieciaków warunkach.


Dodatkowe cele to:

 • Sprzęt rehabilitacyjny, w tym bieżnia, pionizatory, rotory, aparat do elektroterapii, lampy Solux, lasery, parapion, schody elektryczne, dynamiczna orteza, lampy Bioptron, lampy Lumina, aparat do terapii ultradźwiękowej, jonoforezy i elektroforezy, 3 ssaki, 3 inhalatory, 5 pomp do żywienia pozajelitowego
 • wyposażenie placu zabaw
 • wyposażenie kuchni
 • specjalistyczna diagnostyka dla dzieci, która nie może być wykonana na miejscu


Zwracamy się do was z prośbą o pomoc, bo oprócz miłości i uważności, potrzeba środków które poprawią jakość życia tych dzieci i stworzą szersze możliwości działania.  Dzięki Waszej pomocy jesteśmy w stanie każdego dnia zmieniać świat Podopiecznych ZOLu.


Każda wpłata ma znaczenie! Za każdą wpłaconą złotówkę serdecznie dziękujemy❤

y413cd9e530fdc6d.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Posty dla nagród 1

Posty do nagrody z progu 50 zł 1

Galeria świąteczna

Aby uzyskać dostęp do posta kup wybraną nagrodę lub jeśli już ją masz.

Wpłaty 1397

MO
Monika
100 zł
 
Dane ukryte
240 zł
PM
Paulina
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AR
Angelika Rębiś
10 zł
MN
Magdalena Naumowicz
300 zł
 
Dane ukryte
20 zł
GB
Grzegorz Borowski
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 28

 
2500 znaków

Nagrody

Wpłać 50 zł i więcej
Świąteczna galeria zdjęć

Dostęp do galerii świątecznych zdjęć dzieciaków z Jaszkotla. Idealny sposób na ocieplenie zimnych dni grudniowych. Link do zdjęć dostępny w poście do nagród po wpłaceniu darowizny.

rozwiń

wybrano 193 razy

Nasi użytkownicy założyli

865 194 zrzutki

i zebrali

764 510 983 zł

A ty na co dziś zbierasz?