id: 2vb67v

Na zmianę klubu

Na zmianę klubu

Nasi użytkownicy założyli 1 155 069 zrzutek i zebrali 1 199 364 915 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzień dobry, cześć wszystkim! Nazywam się Natalia, jestem zawodniczką trenującą judo. Zwracam się do was z prośbą o pomoc w zebraniu funduszy na zmianę klubu MUKS Kokoro Łódź na Akademie Judo Poznań. Koszt karty to 5000 zł. Klub, w którym trenowałam od początku swojej kariery sportowej uniemożliwia mi dalszy rozwój, nie wspiera finansowo. Moje największe osiągnięcia to 3-krotne Mistrzostwo Polski. W 2019 roku reprezentowałam kraj na Europejskiej Olimpiadzie Młodzieży w Baku, gdzie zajęłam 7 miejsce. Moje ambicje sięgają jeszcze wyżej, chcę zdobywać medale na Pucharach nie tylko Polski ale i Europy. Dlatego wspólnie z rodzicami podjęłam decyzję o przeniesieniu się do Akademii Judo Poznań. Nie wyobrażam sobie życia bez tego sportu walki.

Z góry za wszystko dziękuję!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 38

MD
Magdalena Draniewicz
200 zł
AK
Anita
200 zł
EK
Elżbieta Kolenda
200 zł
 
Dane ukryte
150 zł
BA
Bartłomiej
150 zł
AJ
Agata Jarosik
100 zł
MK
Magdalena Kozińska
100 zł
KS
100 zł
JK
100 zł
EJ
Elżbieta Jaworowska
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków
 • Marzena Stokłosa

  Asia dziękujemy za wsparcie . Szkoda że po tylu latach pracy i Natalii wyrzeczeń żeby móc dalej się rozwijać musimy szukać pomocy gdzie indziej.

 • Joanna Kolarzowska

  Żałosne jest to ,że klub macierzysty ,który na każdym kroku szczycił się Twoimi sukcesami uniemożliwia Ci dalszy rozwój .Twój talent i ogrom pracy nie został doceniony a pazerność ludzka wzięła jednak górę.Wierzymy że z nowym klubem osiągniesz szczyty marzeń sportowych a my wszyscy Natalko nadal będziemy Ci wiernie kibicować

 • Krzysztof Stefański

  4 stycznia 2020 roku umieszczono następujący wpis na stronie KOKORO: "Zostały ogłoszone przez Instytut Sportu - Państwowy Instytut Badawczy wyniki współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży za rok 2019. Miło nam poinformować, że MUKS KOKORO jest najlepszym klubem judo w województwie łódzkim. To awans o jedno miejsce w porównaniu z rokiem 2018, gdzie wyprzedził nas klub ze Skierniewic." Nasuwa się pytanie. Kto na takie wyniki m. in. zapracował ? Życzymy w nowym klubie wielu sukcesów :)

 • Kacper Jarosik

  Powodzenia. Mam nadzieję, że ci się uda :)

  5 zł