id: 2vg2a9

Wyjazd drużyny dziewcząt z SP 3 z DNJB w Bielsku Podlaskim na Mistrzostwa Polski w unihokeju - Elbląg 2024

Wyjazd drużyny dziewcząt z SP 3 z DNJB w Bielsku Podlaskim na Mistrzostwa Polski w unihokeju - Elbląg 2024

 
Dariusz Mironkiewicz

Opis zrzutki

Dzień dobry,


Celem zrzutki jest zebranie funduszy które umożliwią wyjazd naszym dziewczynom z SP 3 z DNJB na Mistrzostwa Polski w unihokeju, które odbędą się w Elblągu w dniach 31.05.- 02.06.2024.

Suma zbieranej kwoty obejmuje dojazd, zakwaterowanie i wyżywienie oraz jeden komplet ubrań sportowych.


Dziewczyny z Bielskiej trójki zdobyły pierwszy złoty medal w unihokeju w historii szkoły. Będą reprezentować nie tylko szkołę, ale także miasto Bielsk Podlaski oraz województwo podlaskie.


Lokalizacja

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez