id: 2vpma5

Rozwój środowiska Nowoczesnej Myśli Narodowej

Rozwój środowiska Nowoczesnej Myśli Narodowej

2 140 zł 
z 5 000 zł
42%
66 dni do końca
14 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności3

 • image

  Czytaj więcej
 • Magdalena Ziętek-Wielomska opowiada w CEP o Nowoczesnej Myśli Narodowej w kontekście przesilenia geopolitycznego, w którym właśnie się znajdujemy. Czy za 4 lata nie będzie już NATO, tak jak w 1918 r. zniknęły ze sceny politycznej dynastie, które dokonały rozbiorów Polski?
  O Nowoczesnej Myśli Narodowej 
  Czytaj więcej
 • r8ee9d4634b8a962.png

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

O NMN Magdalena Ziętek-Wielomska


Szanowny Darczyńco,

Pewnie zgodzisz się ze stwierdzeniem, że Polacy lubią narzekać. I choć czujemy się Polakami z krwi i kości, miast narzekać, chcemy wywierać realny i świadomy wpływ na rzeczywistość. Pierwszym krokiem realizowania tegoż postanowienia jest miesięcznik internetowy „Nowoczesna Myśl Narodowa”.


Dlaczego myśl narodowa i co to oznacza, że jest ona nowoczesna?


Naród jest dla nas wspólnotą dziejów, języka i kultury, które odziedziczyliśmy po naszych przodkach. I tylko od nas zależy, co przekażemy kolejnym pokoleniom. Naród, aby się rozwijał, musi „myśleć”. Musi mieć pomysł na siebie, na swoje miejsce w świecie.  Przede wszystkim musi posiadać i umiejętnie zarządzać nowoczesną wiedzą.


Przekazując Państwu pierwszy numer naszego czasopisma, chcemy sprawić, by Polacy poczuli się częścią tysiącletniego procesu zwanego „Polską” i by pragnęli twórczo ten proces przekuwać w przyszłość.


Docelowo chcielibyśmy wydawać czasopismo drukowane, produkować materiały audiowizualne, jak również stworzyć ośrodek analityczny oraz prowadzić regularne szkolenia z zakresu wiedzy strategicznej dla rozwoju Polski.


Twórzcie naszą przyszłość wspólnie z nami i wspierajcie inicjatywę Nowoczesnej Myśli Narodowej!


Jeśli więc masz głowę pełną ciekawych pomysłów na artykuły, ulepszenie naszego interaktywnego czasopisma, chciałbyś współtworzyć redakcję NMN bądź wesprzeć naszą działalność, napisz do nas lub zostań naszym Patronem.

 

Redakcja Nowoczesnej Myśli Narodowej


Numer naszego czasopisma pobierzesz ze strony: nowoczesnamysl.pl

 

Kontakt

[email protected]

facebook.com/nowoczesnamyslnarodowa

youtube.com/channel/UCGqjSYZdt-FnMC4oSP1KXxA

twitter.com/NNarodowaPierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 14

AC
500 zł
AC
500 zł
AC
500 zł
DK
Damian Kmiotek
200 zł
PK
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
ZW
Zbigniew W
50 zł
TJ
Tomasz Janicki
50 zł
K
Kinga
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
 • Artur Ciechan

  Jest to moja kolejna wpłata na wsparcie sprawy - sprawy, którą uważam za sensowną i wartą wsparcia (tak: taka tautologia). Wieloletnia nauka cybernetyki i dalsze śledzenie poczynań niegdysiejszych współpracowników (jeżeli to odpowiednie określenie), docenta J. Kosseckiego, wyrobiła we mnie przeświadczenie (a przede wszystkim pragnienie) aby coś zmienić w swoim otoczeniu. Zmieniam tyle ile mogę i tak jak mogę - czyli poprzez własne wsparcie finansowe. Nie lajki a czyny.

  500 zł
 • Artur Ciechan

  Nowoczesna Myśl Narodowa to projekt, który bardzo mnie ucieszył i bardzo mi się spodobał. Jako że jestem w stanie zjeść tylko tyle kotletów, ile jestem w stanie, podzieliłem się częścią swojego dorobku-zarobku-urobku. Podzieliłem się w nadziei, że NMN pomoże w budowaniu prawdziwej tożsamości... narodowej...

Nasi użytkownicy założyli

754 446 zrzutek

i zebrali

545 892 440 zł

A ty na co dziś zbierasz?