id: 2vuy39

PoProstu! - oddolna, niezależna kampania profrekwencyjna od młodych dla młodych

PoProstu! - oddolna, niezależna kampania profrekwencyjna od młodych dla młodych

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 067 365 zrzutek i zebrali 1 163 322 384 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

PoProstu! to oddolna kampania profrekwencyjna, stworzona przez młodych dla młodych. Chcemy pokazać, że my też mamy głos w nadchodzących wyborach i wpływ na to, co będzie się działo w naszym kraju w kolejnych latach.


Zrzeszamy grupę młodych osób, które w tym roku po raz pierwszy wezmą udział w wyborach. Sytuacja w kraju nie jest dokładnie taka, jakbyśmy chcieli. Od wielu lat czujemy, że jako młodzi mamy pod górkę, dlatego wzięcie udziału w wyborach jest dla Nas niezwykle ważne. Jednak najnowsze badania pokazują, że wielu z naszych rówieśników nie ma poczucia, że ich głos będzie miał jakikolwiek wpływ. Nie dostrzegamy ile możemy wspólnie zdziałać kiedy połączymy siły i politycy usłyszą Nasz głos. Dlatego tworzymy kampanię profrekwencyjną PoProstu! 


Naszą misją jest ukazanie, że głos młodych jest ważny! Chcemy wybrzmieć w przestrzeni publicznej, aby politycy zrozumieli, że jeśli chcą dobrze rządzić krajem, muszą brać Nas pod uwagę. Nasze marzenia, problemy, potrzeby są najważniejsze, bo to My tworzymy przyszłość!


Jesteśmy oddolną, spontaniczną kampanią i żeby działać potrzebujemy funduszy, które pozwolą nam opłacić promocję oraz inne nieodzowne wydatki związane z prowadzeniem projektu. Zwracamy się więc do Was z prośbą o wsparcie. Każda kwota się liczy!Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 29

 
Dane ukryte
20 zł
KE
Kasia E
200 zł
 
Dane ukryte
300 zł
KK
Filip R
100 zł
DZ
Dorota Zmarzlak
100 zł
 
Marcin Skórzewski
140 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MN
Marcin PN
1 000 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków