id: 2vv6dg

Wyjazd ewangelizacyjny dla Ubogich Przyjaciół

Wyjazd ewangelizacyjny dla Ubogich Przyjaciół

990 zł 
z 2 000 zł
49%
zakończona 20.08.2021r
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

W dniach 20-22 sierpnia jako Wspólnota Dobrego Pasterza organizujemy wyjazd ewangelizacyjny dla naszych Ubogich Przyjaciół. Naszym celem jest spędzenie z nimi czasu w wymiarze większym niż kilka godzin dziennie, jak to mam miejsce w codzienności Punktu Misyjnego.

Od około dwóch lat prowadzimy dla nich raz w tygodniu „Spotkania z Życiem”, podczas których rozważamy wspólnie Pismo Święte w kontekście życia codziennego w trudnych warunkach w jakich znaleźli się nasi ubodzy. Widzimy jak te spotkania są dla nich ważne i jak zmienia się ich patrzenie na Boga i sprawy wiary.  Aby dać im możliwość pogłębienia lub nawiązania z Jezusem relacji, chcemy ich zaprosić na trzydniowy wyjazd ewangelizacyjny. Chcemy też nie tylko mówić im o Bogu, ale dać im doświadczenie wspólnoty, domowego ciepła, chcemy zaświadczyć własnym życiem jak realizować ewangelię w codzienności. Chcemy towarzyszyć im w tym czasie w przygotowaniu posiłków i innych czynnościach dnia. Chcemy słuchać ich historii życia i razem szukać rozwiązań, jak wyjść z trudnej sytuacji… po prostu chcemy pobyć przed Panem z nimi i być dla nich z miłością…

Planujemy zaprosić 8-10 osób ubogich, w dużej mierze w kryzysie bezdomności oraz tych, którzy już każdego dnia walczą o trzeźwości, pracę, mieszkanie i poukładanie życia.

Chcesz współtworzyć z nami to wydarzenie? Wesprzyj je modlitwą - to najważniejsze! A jeśli możesz, to również finansowo.

Za każdą złotówkę baaaardzo dziękujemy! :D


Już po 😊 wyjazd dzięki Wam był wspaniały!

A tu krótka relacja:

https://www.facebook.com/100434588129078/posts/377558410416693/


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 8

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

881 228 zrzutek

i zebrali

812 334 474 zł

A ty na co dziś zbierasz?