id: 2w5gau

PILNIE POTRZEBNA POMOC NA REMONT DOMU!

PILNIE POTRZEBNA POMOC NA REMONT DOMU!

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
1 536 zł 
z 1 536
100%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 937 642 zrzutki i zebrali 929 270 185 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Bardzo dziękuję wszystkim za udzielone wsparcie!

Wszystkie dotychczas uzbierane środki zostaną w całości przeznaczone na zakup materiałów potrzebnych do remontu mieszkania.PILNIE POTRZEBNA POMOC NA REMONT DOMU!!!

 

Zwracam się z prośbą o pomoc rodzinie, która znalazła się w trudnej sytuacji życiowej. Pan Wiesław (71 lat) wraz z nastoletnim synem Szymonem mieszka w trudnych warunkach mieszkaniowych.

W lipcu tego roku rodzinę spotkała tragedia- zmarła na skutek ciężkiej choroby mama Szymona, która była podporą rodziny. Od tego momentu sytuacja rodziny się z znacznie pogorszyła. Rodzina od wielu lat otrzymuje wsparcie Ośrodka Pomocy Społecznej. Jednak do tej pory kryterium dochodowe znacznie przekraczało kryteria obowiązujące w pomocy społecznej. W ramach możliwości finansowych Ośrodka oraz obowiązujących przepisów prawa rodzina otrzymuje pomoc finansową oraz wsparcie rzeczowe i środowiskową pracę socjalną. Możliwości pomocy ze środków GOPS przekraczają znacznie potrzeby rodziny. Obecnie pan Wiesław wychowuje syna sam. Jest on osobą w podeszłym wieku, utrzymującą się z emerytury i świadczenia wychowawczego.


Ojciec z synem są bardzo zżyci. W obecnej sytuacji nie są jednak w stanie samodzielnie poprawić warunków mieszkaniowych. Meble w mieszkaniu są stare i rozwalają się, a podłoga grozi zawaleniem do piwnicy. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni i łazienki. Do domu przylega jeszcze jedno pomieszczenie, obecnie nie spełniające jakichkolwiek norm do zamieszkania (brak podłogi, ogrzewania), które po remoncie mogłoby stanowić pokój dla dorastającego chłopca.


Potrzebne jest zarówno wsparcie finansowe jak i pomoc w formie rzeczowej (materiały budowlane, meble, sprzęty AGD, sanitaria) i usługowej (pomoc w remoncie).


Bardzo proszę o pomoc ludzi dobrej woli dla pana Wiesława i Szymona. Może znajdzie się osobą z dobrym serduchem mogąca wesprzeć rodzinę w tej trudnej sytuacji.


Zapraszamy do pomocy również firmy chcące włączyć się do akcji!!!Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Skarbonki

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 35

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
ŻŻ
Magdalena
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MP
Magda
70 zł
 
Dane ukryte
70 zł
 
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!